Повернутися назад
Що подарувати 8 Березня

Що подарувати 8 Березня

По-перше, треба вирішити, кого вітати. Крім мами, дружини, доньки, сестри і бабусі, в списку може бути улюблена… начальниця! Або просто колега… Що дарувати 8 Березня у кожному конкретному випадку?

MartPhoto пропонує добірку універсальних і при цьому індивідуальних презентів для особливих дівчат…

Для коханої мами

Давайте почнемо з тієї жінки, з якої почалася ваша життя. Отже, що подарувати 8 Марта мамі? Подумайте, чого їй не вистачає найбільше і на що у вас зазвичай не знаходиться часу? На спілкування з нею! Подаруйте мамі сімейну фотосесію під ключ.

Ви проведете разом (!) близько 2 годин. І на згадку про цей день у вашої мами залишаться прекрасні кадри! Ви можете також організувати для мами і інших учасників фотопроцесу послуги візажиста і перукаря. Тоді всі ваші дівчинки будуть задоволені подвійно. Адже кожна мріє відчути себе зіркою, над образом якої працюють справжні професіонали.

Серед цікавих ідей сімейної фотосесії – одяг в одному стилі. Наприклад, в схожій колірній гамі або зі схожим принтом. Наприклад, наявність квітки на одязі кожного з учасників сімейної фотосесії в Києві.

Якщо хочете, щоб ваша мама відчула себе особливою, презентуйте сертифікат на індивідуальну фотосесію. А ще краще – індивідуальну PREMIUM, у вартість якої входять макіяж і зачіска. У кадрі не буде нікого – тільки ВОНА у всій своїй красі!

Але якщо ваша мама цілеспрямована і успішна, розвиває власну справу і вічно зайнята, надайте їй випадок глибоко видихнути. І при цьому з користю для роботи. Подаруйте ділової мамі 8 Марта фотосесію бізнес-портрет від MartPhoto. Такий сертифікат стане гарною ідеєю подарунка начальниці або колезі. Всього година часу – і у неї вже досить пристойних знімків не тільки для Instagram.

Для тієї єдиної

Про що мріє дружина? Всім їм часто не вистачає компліментів, ласкавих слів і захоплення. Спробуйте сказати про її красі не звичними фразами, а несподівано приємним сюрпризом 8 Березня.

Справжнім визнанням краси коханої жінки стане сертифікат на фотосесію ню MartPhoto! Якщо ваша обраниця зніяковіє, розкажіть їй, що вона красива і дайте прочитати кілька порад про те, як позувати і що треба знати про фотосесії ню.

Менш відвертий варіант – фотосесія boudoir (будуар). Приємним доповненням до такого подарунку стане комплект нижньої білизни, знадобляться також звабливі панчохи, боді, пеньюар … У всьому цьому ваша обраниця може позувати під час фотосесії MartPhoto.

Мереживо, рюші, шовк … Дівчата обожнюють все це! Між іншим, фотосесія boudoir часто привертає вагітних. Тому що така зйомка підкреслює інтимність моменту очікування. І чудово передає єднання жінки з тим, хто оселився у неї під серцем.

В очікуванні дива

Треба сказати, що вагітні – це особливі героїні. Саме тому в фотосфері існує окремий жанр – фотосесія вагітності. І про неї мріє кожна майбутня мама.

Якщо у вашій родині гряде поповнення, подаруйте коханій сертифікат на фотосесію вагітних «В очікуванні дива». У вартість фотосесії в очікуванні входить макіяж і зачіска. Також є можливість вибрати для фотосесії гарне вечірнє плаття.

У студії є всі умови для комфортного перебування майбутньої мами. Турботливий чоловік може скласти компанію улюбленої в цьому прекрасному фотосправі.

Запасний варіант

Романтикою повіє від фотосесії лавсторі в Києві! Особливо актуальний такий подарунок для тих, хто в силу постійної зайнятості катастрофічно мало часу проводить зі своєю половинкою.

Протягом години, що триває фотосесія закоханих в студії ви зможете надати приємні знаки уваги коханій дівчині. У вартість фотосесії лавсторі в Києві входить макіяж і зачіска.

Де знайти подарунок в Києві?

Щоб оперативно підготувати фотосесію в подарунок, достатньо здійснити лише кілька дій:

Якщо в пакет обраної вами фотосесії в студії не входять послуги візажиста і перукаря, ви можете включити їх в сертифікат за додаткову плату.

Замовити фотосесію

Фотосесія: Київ, вул. Євгена Коновальця, 44а, секція 2

+38(067) 520 90 50

+38 (067) 011 92 11