Повернутися назад
Сімейна фотосесія: ідеї для зйомок в студії і на природі

Сімейна фотосесія: ідеї для зйомок в студії і на природі

Зібрати всіх найрідніших людей разом можна не тільки за святковим столом. Гарною нагодою для зустрічі може стати сімейна фотосесія. На щастя, канули в літу часи стандартних студійних постановок в стилі «жінки і діти стоять в першому ряду, а чоловіки стоять у другому». І сьогодні тільки від вашої фантазії і професіоналізму фотографа залежить кінцевий результат.

За професіоналізм фотографа відповідає інтернет-магазин фотосесій MartPhoto. Що ж стосується ідей, то можемо подумати разом. Але для цього варто визначитися з часом, локацією і діючими персонажами.

Сімейна фотосесіяОтже, в залежності від пори року ви можете вибрати сімейну фотосесію в студії Києва або виїзну зйомку в парку, в особняку, в ресторані… Якщо в сімейній фотосесії беруть участь діти, краще відмовитися від зйомок на вулиці в прохолодну погоду (і вже тим більше взимку). Наважуючись на фотосесію з маленькою дитиною в незнайомому їй місці, варто приїхати туди завчасно, щоб дати малюкові час адаптуватися.

До речі, нерідко саме молодші члени сім’ї «диктують» стиль фотосесії. Діти до 5 років навряд чи зможуть бути серйозними і нерухомими перед камерою. Тому вашу фотосесію можна буде назвати «В русі».

Запланувавши сімейну фотосесію, відразу починайте придумувати ідею і підбирати одяг для всіх учасників зйомки. Найкраще, якщо всі ви будете в однакових кольорах (або хоча б відтінках). Можна обмежитися одним або двома основними кольорами, які будуть повторюватися не тільки в одязі членів вашої родини, але і в аксесуарах, додаткових предметах, що з’являються в кадрі (іграшки, фоторамки, плед, кульки…).

Сімейна фотосесія КиївДоречно згадати про трендове сьогодні поняття double dressing – коли батьки і діти одягнені однаково. Але це зовсім не означає, що однаково повинні бути одягнені абсолютно всі члени сім’ї. Схожими можуть бути мама з донькою, тато з сином, мама з сином, тато з донькою. Те ж саме стосується зачісок. Єдине, чоловічій частині родини стригтися краще за кілька днів до фотосесії – щоб волосся звикло до нової зачіски або укладки.

Що стосується ідей, то, крім вічної класики «Сімейний портрет», існують і неординарні підходи. Так, один з популярних прийомів – ціла серія знімків, в ході яких у пари РАПТОМ з’являється дитина. Звичайно, для втілення такої ідеї знадобиться час, адже відобразити маму потрібно в різних «масштабах».

Один з найбільш звичних «сюжетів» – сім’я на дивані в невимушеній обстановці. Популярністю користуються і фоторамки, коли один з членів сім’ї тримає фото іншого. Ідей для студії або зйомок в приміщенні вистачає.

Сімейні фотосесії в Києві на природі відрізняються яскравістю і натуральністю. Тут барви дає сама природа, а герої фотосесії задають настрій. Під час зйомок на природі ви можете займатися улюбленою справою – грати з м’ячем, пускати мильні бульбашки, годувати птахів або просто насолоджуватися товариством один одного. В якості реквізиту підійде плед, посуд для пікніка, велосипеди, спортивний інвентар… Але найголовнішою прикрасою може стати те, що не вимагає додаткових зусиль, – річка або озеро, туман, лава в парку під деревом, опале листя…

Не обов’язково чекати приводу для сімейної фотосесії. Зібратися всією сім’єю перед фотооб’єктивом можна не тільки з нагоди якогось свята. Та й взагалі, зібратися всією сім’єю можна просто так – за великим столом на чашку чаю!

Замовити фотосесію

Сімейна фотосесія: Київ, вул. Євгена Коновальця 44а, секція 2

+38(097) 015 20 55
+38(067) 520 90 50