Повернутися назад
Fashion-фотосесія: ОБ’ЄКТИВний креатив

Fashion-фотосесія: ОБ’ЄКТИВний креатив

Фешн фото: 2018-й остаточно вивів цю категорію фотосесії в окрему сферу, остаточно давши зрозуміти, що сьогодні fashion-фотосесія вже не так тісно пов’язана виключно з рекламним бізнесом.

Однак, щоб рекламувати якийсь бренд, в рекламних кампаніях продовжують використовувати фешн фотографії для зйомок в модних журналах, при створенні look book … Крім постановочних кадрів, до таких робіт відносять і фото дефіле. І звичайно ж не варто забувати про те, що фешн фотосесія є невід’ємною частиною будь-якого модельного портфоліо.

Чому ж рекламу так приваблюють фотосесії в стилі fashion? Все просто. Завдяки таким знімкам ви демонструєте не просто деталь гардеробу, а цілий стиль, настрій. І ваш потенційний клієнт вже хоче купити не просто річ, він бажає просочитися цим настроєм, врешті-решт – побувати на місці моделі, що рекламує товар. Тобто можна сказати, що, створивши вдалу фешн фотосесію, ви продаєте вже не речі, а мрію! Щоб все це справило потрібний ефект, крім роботи фотографа, важливою є кваліфікація стиліста.

Якщо фотограф відповідає за те, щоб підкреслити в кадрі витонченість, вишуканість, правильно передати епатаж, то від стиліста потрібно влучно створити образ, який буде гармонійним, неординарним і обов’язково завершеним.

Професійні fashion-фотосесії вражають, в першу чергу, сміливими і часто зухвалими, провокаційними ідеями, яскравими і несподіваними образами. Вони розповідають цілі історії, обрамлені креативно і зі смаком.

У ході підготовки до фешн фотосесії на вулиці або до фешн фото у студіі не варто забувати, що процес цей досить кропітливий. І далеко не кожна модель здатна витримати подібний режим.

До речі про моделей… Для fashion фотографа далеко не завжди пріоритетним є зовнішність моделі. Навпаки, у виграші буде дівчина або хлопець, на чиєму обличчі можна «намалювати» що завгодно, тобто створити будь-який образ. Тому занадто яскраві риси обличчя в даному випадку, скоріше, недолік))). Адже автори fashion проектів сприймають модель виключно як полотно, на якому пишуть картину.

Готуючись до фотосесії в стилі fashion, важливо довірити її втілення професіоналам. В арсеналі інтернет-магазину фотосесій MartPhoto є чимало таких робіт. Тому результат вас точно порадує. Крім того, завдяки блогу MartPhoto ви зможете краще підготуватися до фешн фотсессіі.

Так, при виборі нарядів і прикрас не відходьте від наміченої концепції. Нерідко fashion-фотосесія носить характер напівоголеної зйомки. Тому знадобляться поради, як позувати під час фотосесія bodoir, ню… Якщо ваша fashion-ідея має на увазі присутність в кадрі тварин, обговоріть це з адміністратором MartPhoto, замовляючи фотосесію.

Види fashion зйомок

Snapshots. За своєю суттю це перша частина будь-якого модельного портфоліо, де основне завдання показати реальну зовнішність моделі. Для зйомок такої фотосесії краще відмовитися від макіяжу, одягу і вигадливих локацій. Доречною буде білизна чорного, сірого або бежевого відтінків. Не забудьте взуття на підборах. Постпродакшн подібних знімків не не включає глобальної обробки і радикальної корекції.

Що стосується кількості, відбирають близько 6-8 фото, що включають портрет (анфас, три чверті і профіль), зображення на повний зріст (анфас, профіль, три чверті і зі спини).

Model tests. В ході такої фотосесії, яка також є однією зі складових справжнього модельного портфоліо, стане в нагоді ваше вміння позувати і яскраво продемонструє типаж моделі. З одягу обирайте щось просте, відмовтеся від химерних аксесуарів і яскравого макіяжу (він повинен бути виконаний в стилі nude). Як бачите, подібні знімки покажуть не тільки вашу зовнішність, а й професійні навички моделі.

Editorial. Фотосесія, яка запросто може з’явитися на сторінках глянцевого журналу. Тут важливо правильно дібрати гардероб, макіяж, локацію, продемонструвати вміння позувати і показувати емоції. Таким чином, результатом вашої роботи стане невелика, але дуже емоційна фотоісторія, яку нескладно «прочитати».

LookBook. Фотосесії цього «жанру» використовують для презентації продукту (одяг, прикраси, взуття). Саме ці знімки бачить потенційний клієнт в каталогах, у соцмережах, в рекламі … Тут важливе вміння моделі показати те, що потрібно рекламувати. Тому не варто фантазувати на тему позування.

Beauty shoot. Все, що стосується макіяжу, косметики … Тому найчастіше це фото, зроблені крупним планом, простіше кажучи – портрет. І тут не варто намагатися зображати емоції, оскільки споживача буде цікавити кінцевий результат. А значить, частини обличчя, «які виконують» головні ролі, повинні бути в ідеальному стані.

Кожен з цих різновидів зйомок є важливою складовою модельного портфоліо. Якщо у вас є досвід участі в арт-проектах або інших цікавих фотосесіях, обов’язково доповніть ними своє портфоліо.

Локації для fashion фотосесії

Досить часто такі зйомки проходять в студії. Крім затишної фотостудії в центрі Києва на Печерську, MartPhoto пропонує своїм клієнтам будь-яку вподобану студію з каталогу «Інтер’єри».

Свої переваги має фешн фото, зроблені на вулиці. Найчастіше зловити потрібний настрій і створити правильну атмосферу допомагають міські вулиці. Не рідкість і зйомки в стилі fashion, які проходять на занедбаних заводах, в старих будинках і інших неординарних локаціях.

Про що потрібно пам’ятати в ході зйомок і обробки знімків: краще відмовитися від використання різних візуальних ефектів. Вони лише відвернуть увагу від основної ідеї. У разі комерційної зйомки – від рекламованого товару.

Фешн зйомка: пози

Щоб донести глибокий філософський посил автора fashion-проекту, моделям іноді доводиться вигинатися не в дуже приємних і зручних позах. І це ще один пункт зі списку складнощів роботи моделей в подібних зйомках. Адже такий стан тіла доводиться тримати не тільки в момент створення кадру, а й протягом усього часу, поки стиліст поправляє одяг, зачіску, макіяж …

Якщо ж ви тільки починаєте свій шлях у світ fashion-фотосесій або думаєте про створення портфоліо, достатньо засвоїти кілька класичних поз.

Підборіддя трохи вперед і вниз, плече підніміть. Важливо, щоб між підборіддям і плечем зберігалася невелику відстань.

Перенесіть вагу тіла на одну ногу, тіло злегка зігніть в формі букви S.

Стоячи, подивіться в фотооб’єктив через плече.

Поза для власниць довгого волосся: сфотографуйте їх в русі, швидко повернувши голову.

Спокійно і зручно сядьте з ногами на диван, в велике крісло або на затишний килимок. Не знаєте, куди подіти руки? Візьміть чашку з ароматною кавою або чаєм і «грійте» руки.

Ідеальний варіант позування – схрещені руки і ноги.

Ляжте на живіт, схрестивши ноги.

Список можливих поз не обмежується наведеними вище. Вони описані тут як джерело натхнення і основна тема для варіацій).

Якщо у вашому оточенні є люди, здатні творити, презентуйте їм подарунковий сертифікат на fashion-фотосесію. Цим допоможете реалізувати цікаві ідеї, що будуть радувати багатьох.

Ловіть натхнення і створюйте власні шедеври!

Замовити fashion- фотосесію

Фотосесія: Київ, вул. Євгена Коновальця, 44а, секція 2

+38(067) 520 90 50

+38 (067) 011 92 11