Повернутися назад
Як фотографуватися для резюме

Як фотографуватися для резюме

Пошук роботи в Києві – справа не з легких. Увесь процес нагадує популярну сьогодні розвагу під назвою квест. Щоб знайти гідну роботу в Києві, потрібно успішно подолати кілька етапів. А щоб подолати їх, потрібно знати відповіді на, здавалося б, нескладні питання.

З чого починається пошук роботи? Вірно, власне, з пошуку – з пошукової системи. Що ви робите, побачивши цікавуу вакансію? Звичайно, клікаєте на опцію «Надіслати резюме» … Трикрапка вказує на недовгі роздуми тих, хто вже давно склав резюме і зберігає його на своєму носії. Якщо ви вперше стикаєтеся із пошуком роботи, на початку «квесту» вам доведеться витратити час на складання резюме.

В обох випадках більшість людей мало переймаються питанням фото для резюме. Деякі, взагалі, надсилають своє резюме без фото і потім не розуміють, чому на їх відгук ніхто не реагує. Ловіть підказку MartPhoto: роботодавець в особі HR-менеджера завжди звертає увагу на зовнішність претендента. Не дарма нам в школах часто повторювали народну мудрість: зустрічають по одягу – проводжають по розуму.

Не сприймайте першу частину виразу буквально і не намагайтеся обвішати себе золотом-діамантами і витратити літри найдорожчої косметики, щоб сподобатися «господареві вакансії» … Тут можна було б сказати «… щоб сподобатися на співбесіді». Однак, щоб потрапити на співбесіду, потрібно сподобатися потенційному босу просто за допомогою фотознімка в резюме. Мабуть, гарне фото для резюме на даному етапі відіграє чи не найважливішу роль. Ось чому в MartPhoto клієнти нерідко звертаються із замовленням бізнес-портрета, міні-фотосесії … Тільки так можна зробити ідеальне фото для резюме.

Звичайно, ви можете зробити селфі або попросити сфотографувати вас когось із друзів … Але наскільки вірним виявиться таке рішення? Розсудіть самі: людина, яка хоче знайти роботу своєї мрії (або просто – гідну посаду), до пошуку цього місця ставиться, швидше за все, відповідно – із трепетом, відповідально, серйозно … Тому, як-то кажуть, ніяких напівтонів.

Хочете заявити про себе як про професіонала і показати власні амбіції, довірте висококласним фахівцям створення ідеального фото для резюме. Варто просто замовити професійну фотосесію «Бізнес-портрет» – і можете сміливо готуватися до етапу співбесіди. До речі, ви можете робити це навіть під час фотосесії – в перервах або позуючи.

Рідні або близькі, бажаючі привітати випускника вишу, можуть презентувати молодому фахівцеві подарунковий сертифікат на фотосесію «Бізнес-портрет». Не виключено, що тим самим ви покладете початок блискучої кар’єри вашої дитини, чоловіка, брата …

Профессійна фотосесія для резюме вимагає стриманого гардеробу. Фото для резюме повинно бути витримано в офісному стилі. Тож, обирайте відповідний одяг. Допустимі casual, smart casual. Жодних майок, масивних прикрас, «рваних» трендів, кричущого макіяжу …

Втім, що стосується макіяжу, візажист MartPhoto завжди запропонує найбільш доречний в даному випадку make up, який представить вас у вигідному світлі. Варто відзначити, що під час професійної фотосесії в Києві послуги візажиста знадобляться не лише дівчатам. Чоловікам теж є що «припудрити» – ніс, лисину, які дають непотрібні відблиски.

Знайдеться робота і для стиліста-перукаря MartPhoto. Він підбере зачіску або укладку, яка буде органічною для вашого бізнес-образу.

Визначившись з нарядом, зачіскою і макіяжем, варто подумати, як конкретно позувати перед фотокамерою. У блозі MartPhoto є стаття з підказками про те, як позувати чоловікам. Дівчатам теж можна прочитати ці поради. І під час фотосесії в студії дотримуватися головного правила – бути природньою. І обов’язково прислухайтеся до фотографа MartPhoto, який буде направляти, поправляти і «чаклувати»))).

Незважаючи на назву «Бізнес-ПОРТРЕТ», ця професійна фотосесія має на увазі кадри не тільки крупним планом. Так, якщо в резюме хочете показати себе безпосередньо у справі, можете скористатися допоміжними засобами. Залежно від виду вашої діяльності це можуть бути предмети посуду або уніформа (що не закриває обличчя), швейна машинка, диригентська паличка, відеокамера …

Фантазуючи на тему ідеального фото для резюме, враховуйте особливості сфери, в якій хочете побудувати кар’єру. Так, майбутньому топ-менеджеру банку навряд чи варто надсилати резюме з фото, де він розслаблено сидить в кріслі, закинувши ногу на ногу. Обмежтеся строгим портретом.

А ось потенційний креативний директор може дозволити собі фантазії на тему правильного фото для резюме. Однак намагайтеся, щоб занадто буйна фантазія не зіграла з вами злий жарт.

На що ще потрібно звернути увагу, перш ніж відправити резюме? На власний профіль в популярних соціальних мережах. Особливо якщо ваша майбутня робота буде тісно з ними пов’язана. Не секрет, що сьогодні багато роботодавців переглядають не тільки резюме, а й профілі здобувачів у соціальних мережах. Що може їх цікавити (знову ж таки – все залежить від сфери діяльності): кількість ваших підписників, ваші погляди на ті чи інші стратегічно важливі для компанії питання, ваші коментарі, кількість лайків під фото … До речі, фото їх теж зацікавить. Причому в основному те, що є головним у вашому профілі.

Тому часто клієнти, які хочуть купити професійну фотосесію «Бізнес-портрет», мають на увазі кадри для профілю аккаунта. Якщо ви відправили резюме з ідельним фото, але зовсім забули про соцмережі, можете замовити професійну фотосесію в MartPhoto. Графік роботи зручний і необхідні фото з’являться у вас уже дуже скоро. А поки ви тільки готуєтеся до фотосесії, уважно вивчіть свій профіль в Facebook і оцініть власне головне фото.

Отже, запам’ятовуйте:

Не знімайте себе в дзеркало на телефон (це дасть привід думати, ніби у вас зовсім немає друзів, готових сфотографувати вас)

Ніяких фото з туалету (хіба потрібно щось пояснювати?)

Дівчата, посміхайтеся (щиро). Хлопці, вам теж не обов’язково позувати так, ніби ви робите фото для паспорта.

Забудьте про губки качечкою, пухнасті вушка, лапки та інші мультиплікаційні мімімі … (навряд чи це сподобається босові серйозної компанії, в якій ви хочете отримати посаду топ-менеджера з великим штатом підлеглих)

Взагалі, добре хоч на час пошуку роботи обмежити доступ до свого фотоархіву в соціальних мережах. Повірте, що так буде краще для вас))).

Завоювавши симпатію потенційного роботодавця завдяки резюме і ідеальному фото від MartPhoto, ви отримаєте запрошення на співбесіду. Постарайтеся не розчарувати майбутнього боса – одягніться в тому ж стилі, що на фото, не міняйте кардинально колір волосся (і тим більше не стрижіться «під нуль»).

Але головне, тримайтеся природньо. Адже важливо БУТИ, а не здаватися!

Замовити фотосесію «Бізнес-портрет»

Фотосесія «Бізнес-портрет»: Київ, вул. Євгена Коновальця, 44а, секція 2

+38(097) 015 20 55
+38(067) 520 90 50