Повернутися назад
Фотосесія з квітами

Фотосесія з квітами

Квіти ніколи не будуть зайвими. Більш того, вони здатні прикрасити будь-яку фотосесію своєю присутністю. Тому саме квіти є найбільш популярним атрибутом фотосесій різної тематики.

фотосесія лав сторі київУ цій статті блогу MartPhoto мова піде про те, як позувати з квітами, що з ними робити в кадрі і як поводитись в оточенні квітучої рослинності.

У яких випадках можна використовувати квіти? Звичайно, найчастіше вони з’являються у весільній фотосесії. Також нерідко квіти використовують у дитячій фотосесії і, трапляється, у сімейній фотосесії. Також не відмовиться від квітів у кадрі і героїня вагітної фотосесії «В очікуванні дива». Ніжною буде фотосесія love story з використанням кольорів. А ще чудернацькі сорти квітів можуть з’явитися у fashion-фотосесії.

Як красиво фотографуватися з букетом квітів

Успіх кадру багато в чому залежить від правильно дібраних кольорів. Наприклад, яскраві класичні троянди для фотосесії з квітами в Києві підійдуть тим, хто хоче акцентувати увагу на жіночності та сексуальності.

Для створення легкого і невимушеного образу краще обрати по-хорошому прості ромашки або інші польові квіти. До речі, фотосесія з польовими квітами може стати не тільки милою літньою картинкою. Надзвичайно романтичними вийдуть фотографії, зроблені восени.

дитяча фотосесія київФотосесія з квітами в лісі вийде казковою, якщо ви використовуєте не один, а відразу кілька букетів. У природніх лісових декораціях таке рішення буде оригінальним.

Також в ході підготовки до фотосесії з квітами в студії або на природі не забувайте враховувати кольорову гамму образу. Ваш букет може або органічно вплітатися в нього, або стати яскравим акцентом.

Що робити з букетом? Тримайте його в руках, милуйтеся ним, мрійте з ним, крутіться, підкидайте… А фотограф MartPhoto підкаже, як при цьому виглядати в кадрі органічно і ефектно.

Фотосесія з квітами будинку

фотосесія вагітних київЯкщо дозволяє рослинність, влаштуйте справжню оранжерею. І тоді можете приміряти різні неординарні образи. Для такої локації можна стати не тільки мавкою або королевою квітів. Домашня оранжерея – прекрасний інтер’єр для фотосесії fashion.

Подбайте також про те, щоб у вашій фотосесії з квітами «взяли участь» креативні вази, кошики та інші квіткові ємності.

Втім, як правило, подібні фотосесії влаштовують не в домашніх умовах. І одна з головних причин – недостатня кількість місця. Якщо хочете реальної квіткової фотосесії, позує в оранжереї. Або зупиніться на фотостудії, де вам організують справжні квіткові декорації.

Фотосесія з квітами: пози

Сидячи. Зазвичай таку позу обирають для фотосесії з квітами в студії або оранжереї, де достатньо рослинності.

фотостудія київЛежачи. Найбільш доречна для фотосесії з квітами на природі. Лежачи на землі серед квіткового поля, легко показати єднання з природою.

Стоячи. Ви можете тримати букет і милуватися ним. Як варіант – підійдіть до вази з квітами і ледь торкніться. Куди дивитися, як тримати руки і куди поставити ноги, підкаже фотограф MartPhoto.

В русі. Той випадок, коли квіти зададуть динамічний тон, демонструючи вашу радість, щастя. Наприклад, підкиньте букет. Або кружляйте, розкидаючи пелюстки. Варіацій на цю тему безліч!

Тим, хто стежить за модними тенденціями, напевно відомо, що квітковий принт сьогодні в тренді. Причому це стосується навіть зачісок. Квіти можна вплітати в коси, додавати до зачіски і використовувати різні хитромудрі плетіння з використанням рослинності.

Квіти прикрашають наше життя. Тож нехай їх буде якомога більше!

Замовити фотосесію

Фотосесія: Київ, вул. Євгена Коновальця, 44а, секція 2

+38(067) 520 90 50

+38 (067) 011 92 11