Повернутися назад
Фотосесія у стилі ню

Фотосесія у стилі ню

Напевно, багато дівчат мріють про красиву відверту фотосесію. І, розглядаючи знімки знаменитостей, напевно, уявляють себе героїнею такої ж ню-історії. Ось тільки відважуються на відверту фотосесію далеко не усі бажаючі. У більшості випадків через невпевненість у собі.

Ця стаття блогу MartPhoto допоможе вам реалізувати мрію і вселить упевненість в красу власного тіла.

Своя людина

еротична фотосесія київПідготовку до фотосесії ню варто почати з пошуку фотографа. Якщо хочете отримати дійсно хороші кадри фотосесії ню в Києві, звертайтесь до професіоналів.

Часто в соціальних мережах можна зустріти оголошення фотографів-початківців. Вони пропонують стати героїнею фотосесії абсолютно безкоштовно. Але чи готові ви ризикувати, коли мова йде про відверту фотосесію?

Вам варто обирати серед тих фотографів, у яких вже є портфоліо. Наприклад, на сайті MartPhoto ви можете побачити портфоліо і оцінити роботу фотографа в різних жанрах. Серед наших фотосесій є також фотосесія ню.

На що звернути увагу, оцінюючи роботи фотографа? Довіртеся своєму почуттю смаку і стилю. Якщо побачене подобається і ви хочете отримати щось схоже, можете замовляти фотосесію в стилі ню. У тому випадку, якщо вас щось бентежить, продовжуйте пошуки свого фотографа. Варто відзначити, що в пошуках фотомайстра вам важливо оцінювати його роботи, зроблені конкретно в стилі ню. Можна також подивитися на фотосесії в нижній білизні авторства цього фотографа. На сайті MartPhoto така фотосесія називається «Boudoir».

Чому важливо приділити пильну увагу таким фотосесіям? Гарний портретист може виявитися середнім фахівцем в області фотосесії ню.

Як перебороти сором

відверта фотосесія ню київФотографа відвертої фотосесії можна порівняти з лікарем. Адже він бачив багато різних тіл. І знає, як приховати вади і підкреслити переваги фігури. Як хороший лікар, фотограф обере для вас оптимальний «курс лікування». Тобто знайде ракурс, правильно виставить світло. І ваша фігура буде виглядати ідеально!

І неодмінно подружіться із фотографом. Не бійтеся поставити йому всі питання, які вас цікавлять. Професійні фотографи MartPhoto ще й чудові психологи. Вони допоможуть знайти ключик до вашої сексуальності і впевненості у власній красі.

Ще один спосіб надихнутися на фотосесію ню в Києві – подивитися подібні знімки з участю улюблених актрис, співачок, спортсменок…

відверта фотосесія ню київМожливо, ви ніколи не помічали, але далеко не всі знаменитості мають ідеальні фігури. Але на кадрах відвертої фотосесії цього ніколи не видно. Зі сторінок глянцевих еротичних фотосесій на нас дивляться красуні з карколомними обрисами. Уявіть себе в ролі головної героїні такої фотосесії ню і швидше реалізовуйте ці фантазії.

Пози для фотосесії в стилі ню

Як з’явитися в кадрі, щоб це вийшло гарно? Де та межа, за якою мистецтво фотосесії ню може перейти у вульгарність? Перший інтернет-магазин фотосесій MartPhoto розкриває секрети…

Лежачи. Позуючи на дивані, ляжте на підлогу. Ноги при цьому злегка зігніть і тягніть носочок, руки покладіть на підлокітник. Спину тримайте прямо, груди краще виставити вперед (але не нарочито).

Обираючи позу «лежачи на спині», стежте, щоб ближче до камери знаходилося обличчя, а не ноги.

Перевертаючись на живіт, стежте, щоб тіло в області талії і ноги набували вигинів. Підкреслити талію можна певним положенням тіла або, прикрившись шовкової простирадлом. Правильних обрисів ногам додадуть підбори.

відверта фотосесія ню київСидячи. Місце не має значення. Тут важливо, щоб ваше тіло перебувало у  правильній позиції. Отже, сядьте трохи боком і зіпріться на одну руку. Одну ногу випряміть, другу – злегка зігніть. Також спробуйте сісти на підігнуті злегка ноги.

Ще один варіант. Сядьте рівно, одну ногу виставте вперед, другу трохи зігніть. Однією рукою торкайтеся того місця, на якому сидите, другою – підлокітника або стільця, що поруч.

Сидячи на дивані, поставте ноги на різній висоті і закиньте голову, закривши очі. У наступному кадрі дивіться у камеру. Не знаєте, куди подіти руки? Робіть що завгодно, але тільки не тримайте прямими. І слухайте поради фотографа MartPhoto.

Стоячи. Ви можете стояти в будь-якій позиції по відношенню до камери. Однак важливо правильно обирати ракурс – з урахуванням особливостей фігури. Фотограф MartPhoto підкаже, з якого боку ваша фігури виглядає більш привабливо. У позиції стоячи для фотосесії ню важливі плавні вигини. Руки, ноги, талія… Все це зваблює.

Не бійтеся розбудити свою сексуальність. І ви відкриєте в собі багато нового!

Замовити фотосесію у стилі ню

Фотосесія: Київ, вул. Євгена Коновальця, 44а, секція 2

+38(067) 520 90 50

+38 (067) 011 92 11