Повернутися назад
Як одягнутися для фотосесії

Як одягнутися для фотосесії

Універсальні поради для будь-якого гардероба, які гарантують відмінний результат.

Важливе правило – не відкладайте вибір вбрання на потім. Підготуйте одяг заздалегідь, подумайте про аксесуари, взуття. А перш ніж приступати до ревізії власного гардеробу, дізнайтеся, що вам потрібно в ньому знайти.

Якщо у вас планується сімейна фотозйомка або love story, найкраще, якщо ваші наряди будуть гармоніювати один з одним і перегукуватися за стилем, кольором, візерунком, фактурі… Так, вибравши для себе улюблений джемпер, подбайте, щоб на ваших колегах по позуванню теж був трикотажний одяг.

Те ж саме можна сказати про вибір стилів – ретро, спорт, casual… Визначайтеся й одягайтеся в одному напрямку. Звичайно, в разі сімейної фотозйомки з дітьми, зовсім мамі не обов’язково зав’язувати бантики, а татові – натягувати коротенькі штанці. Досить співпадати з дітьми по кольору, фактурі або написах на одязі.

Наприклад, у тата сорочка в клітку, у мами спідниця з таким принтом, а у дітей – іграшка, бантики… Можливо, основний принт буде повторюватися в сорочках тата і сина і в спідницях мами і доньки… Варіантів – безліч!

В якості основного вибирайте один-два кольори. І вже до них шукайте додаткові відтінки.

how-to-dress-2

При виборі кольору керуйтеся правилом: «Низ повинен бути темнішим верху».

Готуючись до виїзної фотозйомки, важливо підібрати одяг, що відповідає сезону. Звичайно, ситцева суконька на тлі тотального снігу буде виглядати дуже ефектно, але ви ж не хочете відразу після фотосету відправитися на лікарняний.

Якщо давно хотіли щось змінити в собі, фотосесія дуже підходящий для цього момент. Що це може бути? Наприклад, кардинальна зміна зачіски або стилю. Скажімо, героїня фотосесії відома своєю любов’ю до стилю унісекс, одягу оверсайз і в гардеробі у неї суцільні штани. Справжньою несподіванкою стане її жіночний образ в приголомшливій вечірній сукні, яка підкреслює достоїнства фігури.

Для зйомок на природі краще всього вибирати однотонний одяг спокійних відтінків. У студії можна дозволити собі і яскраві колірні рішення.

how-to-dress-3

Із загальних «табу» можна відзначити занадто великі написи на одязі, надто яскравий, помітний манікюр. Також не слід вибирати для фотосесії одяг чорного кольору, якщо, звичайно, на цьому не побудована основна ідея.

Підібрали вбрання? Одягніть його, подивіться на себе в дзеркало… Подобається? Зручно? Якщо на обидва запитання ви відповіли “так”, значить підготовка до фотосесії закінчена!

До речі, найкраще підібрати декілька варіантів нарядів.

Обираючи вбрання для фотосесії, важливо, щоб вам було в ньому зручно. Керуйтеся цим же принципом, підбираючи одяг для інших учасників фотосесії. І тоді ви отримаєте задоволення не тільки від результату, а й від самого процесу.