Повернутися назад
Дитяча фотосесія: шпаргалка для дорослих

Дитяча фотосесія: шпаргалка для дорослих

Підростаючи, молодші члени сім’ї радують всіх першими кроками, хитрощами, вміннями, перлами… Багато батьків, готуючись до народження дитини, купують гарні записні книжки, щоб «конспектувати» все найцікавіше з того, що зробив і сказав малюк. І обов’язково серед «приданого» значиться фотоальбом.

Дитяча фотосесія в Києві від MartPhotoАдже з моменту народження дитина стає улюбленою моделлю своїх батьків, які фотографують її завжди, скрізь і всілякими гаджетами. Однак зловити потрібний або вдалий ракурс не так просто. Часом діти зовсім відмовляються позувати. Щоб фотоальбом майорів гарними й якісними кадрами, допоможе професійна дитяча фотосесія (в студії MartPhoto в центрі Києва або на виїзді).

Один з важливих пунктів, які забезпечують прекрасний результат роботи фотографа, – абсолютне здоров’я дитини. Душевна рівновага теж грає роль, тому важлива присутність батьків (хоча б одного). Якщо є необхідність, візьміть з собою бабусю, няню, улюблену іграшку… Словом, зробіть все так, щоб дитині було комфортно.

До речі, зручність залежить ще й від одягу, який ви виберете для дітей. Ви повинні бути впевнені, що він не сковує рухи, що взуття не тисне і що підібраний вами наряд подобається головному герою фотосесії. Відмовтеся від похмурих кольорів (ніякого чорного!) і дрібних принтів. Віддайте перевагу веселим яскравим відтінкам. І не переборщіть з візерунком, який може затьмарити саму дитину.

Дитяча фотосесія в Києві від MartPhotoДеяким дітям потрібен час, щоб звикнути до нового місця, людей… Якщо ваша дитина належить до такої категорії, дозвольте їй спочатку познайомитися зі студією, з фотографом, з іграшками, а вже потім пропонуйте ставати в кадр.

Є ще один дуже важливий момент, який треба враховувати, готуючись до дитячої фотосесії. Мова про дітей, які не можуть перебувати перед фотокамерою на самоті – без мами чи тата (бояться, соромляться…). У цьому випадку не варто змушувати дитину, краще влаштувати сімейну фотосесію. І попросити фотографа поставити вас в кадрі таким чином, щоб потім можна було зробити гарний портрет малюка, акуратно обрізавши батьків в спеціальній програмі при обробці фото.

Дитячі фотосесії в студії MartPhoto (Київ) завжди виходять яскравими, веселими, милими. Щоб вони були ще й безпосередніми, потрібно розкріпачити дітей. Фотограф весь час буде спілкуватися з ними, але охочіше вони підуть на контакт з тими, кого добре знають. Тобто з батьками або іншими родичами. Дитяча фотосесія в Києві від MartPhotoФотограф підкаже, як зробити так, щоб, відповідаючи вам на питання, малюк дивився в потрібну сторону.

Ви, напевно, бачили в інтернеті чимало кумедних знімків, які виходять, коли батьки намагаються повторити яскравий кадр професійного фотографа. Результат виходить смішним, коштує чималих нервів горе-фотографам і доставляє дискомфорт дитині. Не знущайтеся ні над собою, ні над малюком – довіртеся професіоналам. Вони уважно вислухають ваші побажання і допоможуть реалізувати їх, запропонують свої оригінальні варіанти. По суті від вас будуть потрібні знання: що любить робити ваша дитина, які казкові персонажі їй подобаються, які мультики любить дивитися, про що мріє…

Тільки не переплутайте бажання дитини зі своїми. Розкажіть про те, про що мріє малюк, а не про те, яким хочете бачити його ви. І тоді ваша дитина отримає задоволення від перебування в кадрі і ви всі разом будете насолоджуватися фоторезультатом!

Замовити дитячу фотосесію

Фотосесія для Вашої дитини: Київ, вул. Євгена Коновальця 44а, секція 2

+38(097) 015 20 55
+38(067) 520 90 50