Повернутися назад
Новорічна фотосесія 2019: свято наближається!

Новорічна фотосесія 2019: свято наближається!

Хочеться спокійних зимових свят? Бажаєте просто насолоджуватися компанією рідних людей і нікуди не поспішати в ці святкові дні? Тоді варто заздалегідь подбати про подарунки. Адже серед них може виявитися і такий оригінальний презент, як новорічна фотосесія в Києві.

новорічна фотосесія київ недорогоСьогодні армія шанувальників душевних, емоційних подарунків стрімко зростає. І багато хто зробив сімейну новорічну фотосесію справжньою традицією. З огляду на великий попит, яким користується новорічна фотосесія в Києві, варто подбати про неї заздалегідь. Дочитавши цю статтю, бронюйте новорічну фотосесію MartPhoto.

До речі, новорічна фотосесія може бути не тільки сімейною. В антуражі зимового свята можна влаштувати фотосесію закоханих лавсторі, фотосесію вагітних «В очікуванні дива». Для молодших членів сім’ї можна влаштувати окрему – дитячу фотосесію.

На старт… Увага… Зйомка!

Запланувавши новорічну фотосессіію в Києві, не відкладайте підготовку в довгий ящик. Подумайте про настрій такої фотосесії, порадьтеся з фотографом MartPhoto, надихніться яскравими кадрами з розділу «Фотосесії» на сайті MartPhoto… І обов’язково подумайте, у чому з’явитеся перед фотокамерою.

новорічна фотосесія київ недорогоВажливо, щоб образи учасників новорічної фотосесії перетиналися, повторювалися в деяких елементах одягу та аксесуарів. Дівчатам, обираючи вечірню сукню для фотосесії закоханих лав сторі, потрібно враховувати колір і матеріал сорочки партнера. У разі сімейної новорічної фотосесії постарайтеся обмежитися двома загальними кольорами або принтами на одязі.

Хочете передати теплоту свята? Обирайте речі грубої в’язки. Доречними стануть модні сьогодні шапки з ажуром або великими бубонами. «Зігріють» кадри і яскраві об’ємні шкарпетки з рукавицями.

Намагайтеся обирати натуральні матеріали, які пропускають повітря. Це дозволить вам відчувати себе комфортно під час зйомки.

Суцільне свинство

В ході підготовки до новорічної фотосесії вас напевно буде цікавити, хто ж стане господарем 2019 року. І навіть в цьому питанні MartPhoto позбавить вас зайвої витрати часу. Отже, запам’ятовуйте: 2019 – рік Жовтої Земляної Свині.

новорічна фотосесія київ недорогоЦе означає, що для новорічної фотосесії в Києві краще обирати одяг жовтого, коричневого та зеленого кольорів. Якщо точно знаєте, що жоден з цих відтінків вам не пасує, можете обмежитись прикрасами з цієї гами.

З матеріалів перевагу надайте шовку, парчі, шифону та шкірі. Головна рекомендація астрологів-стилістів: ваш наряд має бути шикарним! І неодмінно додайте прикраси з золота. Свиня це оцінить!

У ролі Діда Мороза

новорічна фотосесія київ недорогоГотуючись до новорічних свят, ви напевно задумаєтеся про подарунки під ялинку. Перший інтернет-магазин фотосесії MartPhoto пропонує заощадити час і нерви. Оформіть подарунковий сертифікат на новорічну фотосесію в Києві. Неймовірно красива святкова фотостудія MartPhoto в центрі Києва на Печерську не залишить байдужим. І змусить повірити в казку навіть найдоросліших та завзятих скептиків!

Фотостудія MartPhoto буде готова занурити вас в атмосферу Нового року напередодні його настання і протягом всіх головних зимових свят. Це дозволить обрати зручну для вас дату.

новорічна фотосесія київ недорогоЩо ж включає в себе подарунковий сертифікат на новорічну фотосесію?

У зазначену вартість входить оренда базової фотостудії в центрі Києва на Печерську з використанням обладнання, робота професійного фотографа MartPhoto, усі фото (50-100 знімків в цифровому форматі, 5 з них або більше – на ваш вибір – ми відретушуємо і проведемо якісну корекцію).

Також у вартість входить сам подарунковий сертифікат і його доставка по Києву. У зйомці бере участь до 4 чоловік. Тривалість фотосесії – до 1 години.

новорічна фотосесія київ недорогоОтже, отримавши подарунковий сертифікат, вам не потрібно вирішувати організаційні питання. А за невелику додаткову плату можна замовити будь-який зал або локацію з нашого каталогу «Інтер’єри». І скористатися послугою «Оренда одягу».

Для цього за допомогою кнопки «Замовити фотосесію» оберіть зал, що вам до вподоби. Таким же чином в розділі «Додаткові послуги» можна оформити замовлення на макіяж, зачіску та інше.

Забронювавши заздалегідь новорічну фотосесію і оформивши подарункові сертифікати під ялинку рідним людям, ви забезпечите собі комфортні зимові свята. Адже ніщо не буде відволікати вас від підготовки до зустрічі Нового року. Ви будете насолоджуватися спілкуванням з рідними та смакувати вже готову новорічну фотосесію.

Нехай Новий рік буде щедрим на усе гарне!

Замовити новорічну фотосесію

Фотосесія: Київ, вул. Євгена Коновальця, 44а, секція 2

+38(067) 520 90 50

+38 (067) 011 92 11