Повернутися назад
Оригінальні ідеї фото на заході сонця

Оригінальні ідеї фото на заході сонця

фотосесія на заході сонцяФотографії на заході – чиста класика! А значить, завжди популярна і завжди красива. Однак вдале втілення вимагає деяких знань. Втім, залиште це професіоналам MartPhoto. Під час фотосесії на заході сонця від вас знадобляться тільки чисті емоції!

І в цій статті блогу MartPhoto – найцікавіші ідеї для того, щоб ваші фото на заході вийшли ефектними.

Привід

Для якої фотосесії підійдуть кадри на заході сонця? Мабуть, для будь-якої з пропонованих першим інтернет-магазином фотосессій MartPhoto.

Серед найбільш популярних фотосесій на заході сонця – весільна фотосесія, love story, дитяча фотосесія, фотосесія з друзями, сімейна фотосесія

фотосесія на заході сонцяПо-справжньому  чарівною вийде фотосесія з новонародженим, зроблена на заході. Буде в ній щось незвичайне, то, у що вірить практично кожен з нас.

Варто зазначити, що в рамках весільної фотосесії кадри на заході сонця можуть бути як частиною всієї фотосесії, так і окремої зйомкою в день торжества.

Звичайно, в день весілля складно встигнути абсолютно все і при цьому насолодитися святом. Тому весільну фотосесію на заході сонця найкраще влаштувати напередодні або після торжества.

До слова, подарунковий сертифікат MartPhoto на фотосесію на заході може стати по-справжньому оригінальним подарунком молодятам. Такому презенту зрадіє не тільки наречена, але і дружина з нагоди річниці весілля, дня народження або 8 Березня. Фотосесія на заході – відмінний подарунок до Дня святого Валентина 14 лютого. Тому, оформляючи подарунковий сертифікат MartPhoto для близької людини, уважно поставтеся до жанру фотосесії.

Місце

фотосесія на заході сонцяПодумайте, де б ви хотіли позувати у вечірній час доби. Найчастіше герої фотосесії на заході сонця в якості локації вибирають море. Хоча ніжні і романтичні кадри можуть вийти навіть на тлі мегаполіса.

Постарайтеся заздалегідь визначити кілька місць, де вам хотілося б позувати на заході сонця. Але остаточної нехай буде одна локація. Все-таки захід сонця – процес, який не триває занадто довго))).

Розкажіть фотографу MartPhoto, що має потрапити в кадр, в якому місце хочете бачити катящееся «додому» сонце (і це окрема тема, яка має на увазі бурхливий політ фантазії).

Не забудьте про реквізиті. Втім, саме сонце вже є повноцінним героєм фотосесії на заході. Тому навряд чи знадобляться якісь додаткові декорації. Погодьтеся, фото на заході багаті завдяки своїй лаконічності! Тут скоріше варто задуматися про те, які тіні і силуети можуть з’явитися на кадрах такої фотосесії. І обговорити все це краще з фотографом MartPhoto.

Багато переживають, що в момент фотосесії на заході на небі можуть з’явитися хмари. Нічого страшного в цьому немає. Будь-яка зміна стану неба лише прикрасить ваші фото. Тим більше хмари нерідко набувають химерних форм, які можуть «зіграти» раптового персонажа у вашій фотосесії на заході.

Пози

фотосесія на заході сонцяУ фотосесії на заході сонця немає чітко окреслених рамок для позування. Втілюйте будь-які ідеї, виходячи з особливостей фігури і тематики фотосесії.

З огляду на особливості природного освітлення в цей час доби, надзвичайно гарними вийдуть кадри з вашими силуетами. Він будуть гармонійно виглядати на тлі створених природою декорацій. Мова, звичайно, про пляжі з пальмами, горах або звичайному горизонті.

Також надзвичайно романтичною вийде фотосесія закоханих у відкритому морі.

Сонечко – в руках?

Якщо дуже хочеться, то можна!))) Хоча ця ідея настільки не нова, що вже навіть не є предметом жартів. Повірте, західне сонце здатне прикрасити не тільки вашу долоню.

Наприклад, небесне світило можна «зловити» в сердечко, зроблене пальцями закоханих. А ще сонце може «осяяти» ваш поцілунок. Якщо під час вашої фотосесії love story ви вже знаєте про прийдешнє поповнення, але цього поки не видно, сонце може «м’яко натякнути» про це))).

Яку б роль не грало сонце в фотосесії на заході, головне, щоб ваші серця були наповнені любов’ю і ніжністю.

Будьте щасливі!

Замовити весільну фотосесію

Фотосесія: Київ, вул. Євгена Коновальця, 44а, секція 2

+38(067) 520 90 50

+38 (067) 011 92 11