Фотосесія в АКВАЗОНІ

  • 1 особа
  • до 1 години
  • Кількість фото: 150-200
  • Фото в ретуші: 10
  • входить МАКІЯЖ

Шукаєте чогось незвичайного? У такому випадку фотосесія в аквазоні – то, що вам потрібно! Хочете здивувати дорогу людину по-справжньому неординарним подарунком? Презентуйте подарунковий сертифікат на фотосесію в аквазоні!

На вас чекає гарна і комфортна фотостудія з великою аквазоною просто в центрі Києва – на Печерську. У вартість фотосесії входить оренда фотостудії з аквазоною, використання обладнання, робота професійного фотографа MartPhoto, усі фото (близько 100-150 знімків, 10 з яких або більше – на ваш вибір – ми відретушуємо і проведемо якісну корекцію). І, що важливо, у вартість включено водостійкий макіяж. Крім цього, у вартість входить сам подарунковий сертифікат і його доставка по Києву.

Подробнее
Додаткові послуги
Замовити фотосесію
Вартість фотосесії 3000 грн

За невелику плату ви можете скористатися додатковими послугами, замовивши їх за допомогою кнопки «Замовити фотосесію» і заглянувши в розділ «Додаткові послуги».  Фотосесія в аквазоні триває до 2 годин за участю 1 людину.

Якщо ви обрали фотосесію в аквазоні, значить, добре знайомі з водною стихією і розумієте, наскільки ефектними будуть «мокрі» кадри. Однак, готуючись до фотосесії в аквазоні, не завадить дізнатися кілька корисних порад.

Подумайте, в чому хочете позувати під час фотосесії в аквазоні. «Мокра» зйомка має на увазі несподівані і креативні образи. З одягу найкраще віддати перевагу майці, чоловічий сорочці, красивій мереживній білизні… Подумайте і про аксесуари. Найкраще пасуватимуть масивні прикраси. Можна використовувати парасольку, капелюх з широкими полями, відрізи прозорої тканини. Словом, фантазії буде де розгулятися.

І неодмінно візьміть з собою гарний настрій. Не бійтеся води – мокніть на здоров’я, насолоджуючись бризками. Після зйомки вам буде де і як обсохнути – до ваших послуг все необхідне.

Варто відзначити, що фотосесія в аквазоні може бути різною за характером: романтичної, життєстверджувальною, спокусливою. З «мокрих» образів вдалими виявляться русалка, лісова німфа… Якою буде ваша фотосесія в аквазоні – вирішувати вам. А поради блогу MartPhoto допоможуть не тільки розслабитися, але і знайти вигідний ракурс і спокусливі пози.

Сміливіше діліться своїми думками з фотографом MartPhoto. А ще краще – покажіть «мокрі» приклади, які надихнули вас на фотозйомку в аквазоні.

Кадри з участю води завжди виходять ефектними і вигідно виділяються на тлі інших фотожанрів. Тому, бажаючи приємно здивувати кохану людину неординарним презентом, обирайте подарунковий сертифікат на фотосесію в аквазоні. Тим більше кожна фотосесія MartPhoto – це хороша робота, виконана красиво з приємним співвідношенням ціни і якості.

Вгамуйте спрагу! Пориньте у світ вражень!

...детальнішесховати