АРТ-фотосесія

  • 1 особа
  • 2 години
  • Кількість фото: 100
  • Фото в ретуші: 5
  • входить МАКІЯЖ
  • входить ЗАЧІСКА
  • будь-який ЗАЛ

Арт-фотосесія відрізняється від звичайної тим, що дозволяє заглянути глибше в себе. Нерідко таку фотосесію називають грою, яка допомагає подивитися на себе з іншого боку, розкритись з іншого ракурсу.

В рамках арт-фотосесії MartPhoto ви зможете приміряти на себе абсолютно не звичні, але, тим не менш, органічні образи. Щоб результат порадував вас, підготовчий процес до арт-фотосесії буде проходити під чуйним керівництвом стиліста MartPhoto.

Найкраще почати підготовку зі знайомства. На зустрічі ви зможете розповісти стилісту, якою бачите свою арт-фотосесію. Виходячи з ваших побажань, ми запропонуємо вам кілька оригінальних, креативних ідей. Обговоримо, що знадобиться для втілення екстравагантної ідеї. І запропонуємо 2-3 образи, створених на основі вашого гардеробу (включаючи взуття, аксесуари, інші елементи).

Часто в арт-фотосесії використовують невеликі додаткові деталі (декоративні аксесуари, косметика, фарби, намистини, стрази, гілки, квіти та інше). Їх пошук MartPhoto бере на себе.

За додаткову плату можна організувати наявнысть більших елементів арт-фотосесії. Наприклад, чудових масивних крил, великого відрізу тканини з неймовірним ефектом… Подібні нюанси ми обговоримо при зустрічі і дыйдемо згоди. За необхідності можна призначити додаткову попередню зустріч, щоб остаточно затвердити образи для арт-фотосесії.

Тривалість такої фотосесії – 2 години. Зазначена вартість включає в себе оренду будь-якої фотостудії з нашого каталогу «Інтер’єри». Також у вартість включено роботу професійного фотографа MartPhoto, усі фото (це близько 100 знімків в цифровому форматі, 5 із них – на ваш вибір – ми відретушуємо і проведемо якісну корекцію). Приємним бонусом стане і те, що у вартість арт-фотосесії включено арт-візаж і зачіску у стилі «арт». А іще – подарунковий сертифікат і його доставка по Києву.

Варто зазначити, що арт-фотосесія відрізняється від інших ще й більш тривалим періодом підготовки безпосередньо перед самою зйомкою. Адже така фотосесія означає не звичайну укладку, а креативну зачіску в стилі «арт». Те ж саме можна сказати і про макіяж. Також часто в такий фотосесії використовують нестандартний одяг, який зазвичай відрізняється непростим кроєм. Такі образи складно одягати (трапляється, дошивають вже на моделі). І, звичайно, в них не завжди легко позувати.

Тому будьте готові, що арт-фотосесія займе трохи більше часу, ніж звичайна. Не хвилюйтеся – розслабтеся. Уважно слухайте фотографа MartPhoto і насолоджуйтеся процесом!

Часто кадри арт-фотосесії стають прекрасним доповнення портфоліо актора або портфоліо моделі. Втім, від участі в арт-фотосесії не відмовиться і той, хто далекий від сфери шоу-бізнесу або світу fashion. Арт-фотосесія розкриє вашу сутність зсередини, дасть волю фантазії і поле для її реалізації.

Якщо шукаєте дійсно оригінальний подарунок для близької людини, оберіть подарунковий сертифікат на арт-фотосесію від MartPhoto. Тим більше кожна фотосесія MartPhoto – це гарна робота, виконана красиво і з приємним співвідношенням ціни і якості.

Відкрийте себе!

...детальнішесховати
Додаткові послуги
Замовити фотосесію
Вартість фотосесії 4500 грн