АРТ-фотосесія

  • 1 особа
  • 2 години
  • Кількість фото: 100
  • Фото в ретуші: 5
  • входить МАКІЯЖ
  • входить ЗАЧІСКА
  • будь-який ЗАЛ

Арт-фотосесія відрізняється від звичайної тим, що дозволяє заглянути глибше в себе. Нерідко таку фотосесію називають грою, яка допомагає подивитися на себе з іншого боку, розкритись з іншого ракурсу.

В рамках арт-фотосесії MartPhoto ви зможете приміряти на себе абсолютно не звичні, але, тим не менш, органічні образи. Щоб результат порадував вас, підготовчий процес до арт-фотосесії буде проходити під чуйним керівництвом стиліста MartPhoto.

Подробнее
Додаткові послуги
Замовити фотосесію
Вартість фотосесії 4500 грн

Найкраще почати підготовку зі знайомства. На зустрічі ви зможете розповісти стилісту, якою бачите свою арт-фотосесію. Виходячи з ваших побажань, ми запропонуємо вам кілька оригінальних, креативних ідей. Обговоримо, що знадобиться для втілення екстравагантної ідеї. І запропонуємо 2-3 образи, створених на основі вашого гардеробу (включаючи взуття, аксесуари, інші елементи).

Часто в арт-фотосесії використовують невеликі додаткові деталі (декоративні аксесуари, косметика, фарби, намистини, стрази, гілки, квіти та інше). Їх пошук MartPhoto бере на себе.

За додаткову плату можна організувати наявнысть більших елементів арт-фотосесії. Наприклад, чудових масивних крил, великого відрізу тканини з неймовірним ефектом… Подібні нюанси ми обговоримо при зустрічі і дыйдемо згоди. За необхідності можна призначити додаткову попередню зустріч, щоб остаточно затвердити образи для арт-фотосесії.

Тривалість такої фотосесії – 2 години. Зазначена вартість включає в себе оренду будь-якої фотостудії з нашого каталогу «Інтер’єри». Також у вартість включено роботу професійного фотографа MartPhoto, усі фото (це близько 100 знімків в цифровому форматі, 5 із них – на ваш вибір – ми відретушуємо і проведемо якісну корекцію). Приємним бонусом стане і те, що у вартість арт-фотосесії включено арт-візаж і зачіску у стилі «арт». А іще – подарунковий сертифікат і його доставка по Києву.

Варто зазначити, що арт-фотосесія відрізняється від інших ще й більш тривалим періодом підготовки безпосередньо перед самою зйомкою. Адже така фотосесія означає не звичайну укладку, а креативну зачіску в стилі «арт». Те ж саме можна сказати і про макіяж. Також часто в такий фотосесії використовують нестандартний одяг, який зазвичай відрізняється непростим кроєм. Такі образи складно одягати (трапляється, дошивають вже на моделі). І, звичайно, в них не завжди легко позувати.

Тому будьте готові, що арт-фотосесія займе трохи більше часу, ніж звичайна. Не хвилюйтеся – розслабтеся. Уважно слухайте фотографа MartPhoto і насолоджуйтеся процесом!

Часто кадри арт-фотосесії стають прекрасним доповнення портфоліо актора або портфоліо моделі. Втім, від участі в арт-фотосесії не відмовиться і той, хто далекий від сфери шоу-бізнесу або світу fashion. Арт-фотосесія розкриє вашу сутність зсередини, дасть волю фантазії і поле для її реалізації.

Якщо шукаєте дійсно оригінальний подарунок для близької людини, оберіть подарунковий сертифікат на арт-фотосесію від MartPhoto. Тим більше кожна фотосесія MartPhoto – це гарна робота, виконана красиво і з приємним співвідношенням ціни і якості.

Відкрийте себе!

...детальнішесховати