Boudoir

  • 1 особа
  • до 1 години
  • Кількість фото: 100-150
  • Фото в ретуші: 10
  • входить МАКІЯЖ

Ніжна і зухвала, сором’язлива і розкута … Різна, але завжди прекрасна! Такою може бути героїня фотосесії Boudoir від інтернет-магазину фотосесії MartPhoto. Покажіть себе у всій красі, обрамленій у зворушливі мережива!

Подробнее
Додаткові послуги
Замовити фотосесію
Вартість фотосесії 3500 грн

А чоловіки, охочі зробити комплімент своїй коханій, можуть презентувати їй подарунковий сертифікат на фотосесію Boudoir від MartPhoto. У вартість фотосесії входить оренда базової фотостудії в центрі Києва на Печерську (Зал CLASSIC, Зал FAMILY, Зал  CHESTER), використання обладнання, робота професійного фотографа MartPhoto, усі фото (близько 100-150 знімків, 10 з яких або більше – на ваш вибір – ми відретушуємо і проведемо якісну корекцію). Крім цього, у вартість включено сам подарунковий сертифікат і його доставка по Києву.

За невелику додаткову плату можна замовити будь-який зал або локацію з нашого каталогу «Інтер’єри». Для цього за допомогою кнопки «Замовити фотосесію» виберіть сподобався вам зал. Таким же чином в розділі «Додаткові послуги» можна оформити замовлення на макіяж, зачіску та інше. У фотосесії, яка триває до 2 годин, бере участь 1 людина.

Якщо вам давно хотілося влаштувати таку фотосесію, але ви не наважуєтеся, заглянуть у блог MartPhoto, щоб дізнатися, як готуватися, як позувати і багато іншого.

Іноді така фотосесія може стати частиною весільної зйомки. Вона називається «Ранок нареченої». І, незважаючи на деяку відкритість в одязі, така фотосесія просякнута романтикою і таємничістю. І в цьому випадку доречний легкий макіяж, в стилі nude, що створює ефект його відсутності, розпущене або злегка, «недбало» зібране волосся, рюші і атлас.

Якщо ж ви хочете влаштувати фотосесію для чоловічого глянцевого журналу, віддайте перевагу дуже яскравому, навіть кричущому макіяжу. Що стосується волосся, підійде ідеальна укладання або хитромудра зачіска. Білизна в такому випадку має бути неймовірно сексуальною, можна сказати – провокуючою.

Мало дібрати правильний макіяж, білизну і зачіску. Важливо добре подати себе, тобто навчитися позувати під час фотосесії Boudoir. Звичайно, ви дуже добре знаєте не тільки про переваги своєї фігури, а й про її недоліки. Поділіться цими секретами з фотографом MartPhoto. Він об’єктивно оцінить ситуацію і обов’язково запропонує вигідні для вас ракурси.

Немає нічого поганого в тому, щоб напередодні фотосесії спробувати самостійно навчитися позувати. Для цього можна зайти в блог MartPhoto і дізнатися все про пози для фотосесії Boudoir. А потім стати перед дзеркалом і перейти від теорії до практики.

Коли щось не вийде, не поспішайте засмучуватися. Успіх прийде під чуйним “керівництвом” професійного фотографа MartPhoto, який не тільки розповість, але і покаже, і навіть повністю «виставить кадр».

Ще одна важлива порада. Зайшовши до студії MartPhoto, зніміть абсолютно весь одяг і накиньте халат. Це дозволить тілу позбутися слідів гумки або ременя, а вам – звикнути до нового стану і розслабитися.

Даруючи коханій дівчині подарунковий сертифікат на фотосесію Boudoir, ви робите їй комплімент і даєте собі додатковий привід насолодитися красою своєї обраниці. Адже кожна фотосесія MartPhoto – це хороша робота, виконана красиво і з приємним співвідношенням ціни і якості.

Даруйте один одному насолоду!

...детальнішесховати