Бізнес-портрет

  • 1 особа
  • до 1 години
  • Кількість фото: 100-150
  • Фото в ретуші: 10

Прагнете успіху в бізнесі і хочете підготувати гарне резюме? Поміркуйте щодо респектабельного фото! Бажаєте підтримати близьку людину на старті кар’єри? Презентуйте йому подарунковий сертифікат MartPhoto на фотосесію «Бізнес-портрет»!

У вартість фотосесії входить оренда базової фотостудії в центрі Києва на Печерську (Зал CLASSIC, Зал FAMILY, Зал  CHESTER), використання обладнання, робота професійного фотографа MartPhoto, усі фото (близько 50-80 знімків, 10 з яких або більше – на ваш вибір – ми відретушуємо і проведемо якісну корекцію). Крім цього, у вартість включено сам подарунковий сертифікат і його доставка по Києву.

Подробнее
Додаткові послуги
Замовити фотосесію
Вартість фотосесії 2300 грн
2500 грн

За невелику додаткову плату можна замовити будь-який зал або локацію з нашого каталогу «Інтер’єри». Для цього за допомогою кнопки «Замовити фотосесію» оберіть зал, що вам сподобався. Таким же чином в розділі «Додаткові послуги» можна оформити замовлення на макіяж, зачіску та інше. У фотосесії, яка триває до 1 годину, бере участь 1 людина.

Ви напевно знаєте народну мудрість про те, що зустрічають за одягом. Будь-яка успішна людина скаже вам, що такий же принцип працює і в діловому середовищі. Не важливо, шукаєте ви роботу чи хочете презентувати власний бізнес. Головне, яким вас побачать ті, кому ви хочете сподобатися.

Щоб заявити про себе як про професіонала і якомога успішніше продемонструвати власні амбіції, краще довіритися фахівцям. Отже для створення ідеального резюме варто замовити професійну фотосесію «Бізнес-портрет». І, отримавши чудовий результат, ви з упевненістю можете вирушати на співбесіду.

Що треба враховувати, готуючись до фотосесії «Бізнес-портрет»? Звичайно, мова йде про вибір одягу. Доречним буде гардероб, витриманий в офісному стилі. Віддайте перевагу casual і smart casual. Відмовтеся від майок, масивних прикрас, «рваних» трендів, кричущого макіяжу … Але при цьому пам’ятайте, що макіяж для фотосесії повинен бути яскравішим за той, якому ви надаєте перевагу у повсякденному житті. Тому що камера «з’їдає» колір. А ще камера «додає» кілька кілограмів – пам’ятайте про це, обираючи одяг для фотосесії. Як не «погладшати» у кадрі, можна дізнатися зі статей блогу MartPhoto.

Визначившись із нарядом, подумайте, як хочете позувати. У блозі MartPhoto є підказки, як позувати чоловікам. Дівчатам теж не завадить їх прочитати. І під час фотосесії в студії дотримуватися головного правила – бути природньою. І обов’язково прислухайтеся до фотографа MartPhoto, який буде направляти і поправляти.

Насправді фотосесія «Бізнес-портрет» включає кадри не тільки крупним планом. Щоб вказати на сферу своєї діяльності, можете використовувати допоміжні засоби. Так, кухар може з’явитися в кадрі в уніформі і з предметами посуду. Залежно від виду діяльності «залучайте» в кадр швейну машинку, диригентську паличку, відеокамеру … Обов’язково зважайте на особливості сфери, в якій хочете побудувати успішну кар’єру. Наприклад, майбутньому топ-менеджеру банка навряд чи годиться надсилати резюме з фото, де він розслаблено сидить в кріслі, закинувши ногу на ногу. Обмежтеся стриманим портретом.

До слова, фотосесія «Бізнес-портрет» може бути корисною не тільки для складання резюме. Кадри цієї фотосесії – це гарне рішення для фото вашого профілю в соціальних мережах. Тим більше якщо врахувати той факт, що багато роботодавців часто вивчають сторінки претендентів, перш ніж взяти на роботу або відмовити.

Якщо ви відправили резюме з ідеальним фото, але зовсім забули про соцмережі, замовте професійну фотосесію в MartPhoto. Графік роботи зручний і необхідні фото з’являться у вас вже незабаром.

Кожна фотосесія MartPhoto – це хороша робота, виконана красиво і з приємним співвідношенням ціни і якості. Тому подарунковий сертифікат на фотосесію «Бізнес-портрет», подарований випускнику вишу із побажанням успішної кар’єри, може стати непоганою і не дуже великою інвестицією у світле майбутнє))).

Будьте успішні!

...детальнішесховати