Новорічна фотосесія

  • до 4 осіб
  • до 1 години
  • Кількість фото: 50-100
  • Фото в ретуші: 5

З чого починається підготовка до головного зимового свята? Швидше за все, із пошуку подарунків. Де знайти те, що сподобається усім?

Інтернет-магазин фотосесій MartPhoto пропонує подарунковий сертифікат на новорічну фотосесію у Києві. Це зовсім не означає, що вам необхідно відшукати час для новорічної фотосесії у щільному графіку останніх днів року, що минає. Неймовірно красива святкова фотостудія MartPhoto у центрі Києва на Печерську до ваших послуг – як до настання Нового року, так і після, протягом усіх головних зимових свят. Вам достатньо вирішити, кого взяти із собою на фотосесію і призначити дату.

Якщо говорити про приємні бонуси подарункового сертифіката на новорічну фотосесію, то варто завважити, що до зазначеної вартості входить оренда базової фотостудії в центрі Києва  (Зал CLASSIC, Зал FAMILY, Зал  CHESTER) з новорічним антуражем і головними атрибутами казкового зимового свята. Також у вартість входить використання обладнання, робота професійного фотографа MartPhoto, усі вихідні фото (50-100 знімків в цифровому форматі, 5 з них або більше – на ваш вибір – ми відретушуємо і проведемо якісну корекцію). Кім цього, до вартості включено сам подарунковий сертифікат і його доставку по Києву. У зйомці бере участь до 4 чоловік. Тривалість фотосесії – до 1 години.

Подробнее
Додаткові послуги
Замовити фотосесію
Вартість фотосесії 2800 грн
3000 грн

За невелику додаткову плату можна замовити будь-який зал або локацію з нашого каталогу «Інтер’єри». Для цього за допомогою кнопки «Замовити фотосесію» оберіть зал, що вам сподобався. Таким же чином у розділі «Додаткові послуги» можна оформити замовлення на макіяж, зачіску та інше.

До речі, за додаткову плату ви можете позувати в кадрі із чотирилапим другом сім’ї))).

Новорічна фотосесія може бути різною: дитячої, дружньою, корпоративною … Вона може проходити в обраній вами студії або на виїзді (в улюбленому закладі чи у вас вдома).

Нерідко батьки окремо замовляють дитячу новорічну фотосесію. Аби малюки відчували себе максимально комфортно під час зйомок, подбайте про те, щоб вони не були голодними, і наряди для фотосесії були комфортними. Якщо ваша дитина вперше буде позувати перед фотокамерою, напередодні поясніть їй, що і як буде відбуватися. Візьміть її улюблену іграшку. І не відмовляйте на прохання «Я хочу тільки з мамою» – за деякий час малюк звикне і відпустить вас із кадру.

Що стосується дорослих, то їм достатньо підготувати одяг для новорічної фотосесії і озброїтися … гарним настроєм! Втім, у новорічній студії MartPhoto панує настільки чарівна атмосфера, що від тривог і хвилювань не залишиться навіть сліду. Ви поринете у чарівну середу свята і будете думати тільки про хороше!

Звичайно, із подарунковим сертифікатом підготовка до новорічної фотосесії займе не дуже багато часу. А завдяки статтям із блогу MartPhoto ці витрати взагалі зведуться до мінімума. Тут ви дізнаєтеся не тільки про те, з ким, де і в чому фотографуватися.

Статті блогу MartPhoto підкажуть чимало оригінальних ідей для новорічної фотосесії.

Якщо у вас є свої фантазії на тему новорічної фотосесії, розкажіть про це MartPhoto. Можете також показати фотоприклади, які вас надихнули. Ну і під час самої фотосесії професійний фотограф MartPhoto обов’язково запропонує кілька вельми цікавих ідей для новорічних знімків.

Якщо шукаєте універсальний і душевний подарунок для сім’ї або цілої компанії друзів, обирайте подарунковий сертифікат на новорічну фотосесію від MartPhoto. Задоволеними будуть усі!

Будьте щасливі! І вірте у диво!

...детальнішесховати