Корпоративна фотосесія

  • до 6 та до 10 осіб
  • до 3 годин
  • Кількість фото: 150
  • Фото в ретуші: 10

Креативна фотосесія в компанії своїх колег може стати гарним подарунком до дня народження вашої компанії. І подарунковий сертифікат може виявитися чудовим рішенням колективного подарунку.

Крім цього, оригінальна корпоративна фотсессія, яку побачить ваш потенційний клієнт, зможе розповісти про вас багато цікавого і зарядити співробітників мажорним корпоративним настроєм.

Подробнее
Додаткові послуги
Замовити фотосесію
Вартість фотосесії 3600 грн

У вартість фотосесії входить оренда базової фотостудії в центрі Києва на Печерську (Зал CLASSIC, Зал FAMILY, Зал  CHESTER), використання обладнання, робота професійного фотографа MartPhoto, усі фото (близько 150 знімків, 10 з яких або більше – на ваш вибір – ми відретушуємо і проведемо якісну корекцію). Крім цього, у вартість включено сам подарунковий сертифікат і його доставка по Києву.

За невелику додаткову плату можна замовити будь-який зал або локацію з нашого каталогу «Інтер’єри». Для цього за допомогою кнопки «Замовити фотосесію» оберіть зал, що вам сподобався. Таким же чином в розділі «Додаткові послуги» можна оформити замовлення на макіяж, зачіску та інше. У фотосесії, яка триває до 3 годин, бере участь від 6 до 10 осіб. Замовляючи корпоративну фотосесію, вкажіть, який тип зйомки вам потрібен – L, XL або XXL.

Що ж входить до поняття корпоративної зйомки? Цю фотосесію можна назвати візитівкою компанії. Завдяки такій зйомці ви зможете ще раз підкреслити достоїнства своєї компанії, з кращого боку показати співробітників і вселити в потенційного клієнта віру в те, що ваша команда функціонує як єдиний організм і завжди заряджена на позитив, успіх і перемогу.

Корпоративна фотосесія має на увазі участь в ній ключових співробітників компанії. Якщо мова йде про велике підприємство, доцільно залучити до корпоративної фотосесії топ-менеджерів. Або замовити кілька подібних фотосесій. Все залежить від мети і подальшого використання такої фотозйомки.

Корпоративна фотографія може включати у себе не тільки колективні кадри. В рамках такої зйомки можна створити бізнес-портрет керівника. Також, якщо це виїзна фотосесія, можна включити елементи інтер’єрної зйомки. Але основна частина – це, звичайно, корпоративне фото співробітників компанії. Втім, нерідко, крім колективних кадрів, виникає необхідність окремих фото співробітників.

А значить, корпоративна фотосесія триватиме не одну годину – повідомте про це керівника та інших учасників. Заздалегідь обговоріть зовнішній вигляд співробітників, які візьмуть участь у фотосесії. Діловий стиль – найбільш влучний варіант для подібної зйомки. Бажано, щоб керівник не зливався ні з ким по кольору. Але при цьому важливо, щоб відтінки одягу учасників не були надмірно яскравими.

Де можна використовувати кадри корпоративної фотосесії? Вони стануть в нагоді не тільки для створення буклетів, каталогів, а й для сайту вашої компанії. Адже на онлайн-ресурсах зазвичай є розділи «Наша команда» (або «Про нас»), «Контакти»… І, як показують численні опитування і дослідження, найбільший відсоток довіри отримують ті компанії, які розміщують фото своїх співробітників на корпоративних сайтах.

Адже таким чином потенційний клієнт може побачити не тільки обличчя можливого співрозмовника, але і оцінити його зовнішній вигляд. Погодьтеся, спілкуватися з людиною з приємною посмішкою і охайним зовнішнім виглядом набагато комфортніше. До того ж клієнт швидше надасть перевагу компанії, в інтер’єрі якої побачить м’які дивани, сучасну офісну техніку …

Можливо, для когось все це дрібниці. Але саме ці дрібниці формують думку про компанію на початковому етапі. Тому, бажаючи привітати колег або партнерів, презентуйте їм подарунковий сертифікат на корпоративну фотосесію. Адже кожна фотосесія MartPhoto – це хороша робота, виконана красиво з приємним співвідношенням ціни і якості.

Заявіть про себе!

...детальнішесховати