Сімейная фотосесія

  • до 6 осіб
  • до 2 годин
  • Кількість фото: 150-200
  • Фото в ретуші: 10

Зібратися всією родиною можна не тільки за святковим столом! Сімейна фотосесія – гарний привід насолодитися спілкуванням із найріднішими людьми і закарбувати ці радісні моменти для сімейного фотоальбому. А професійний фотограф інтернет-магазину фотосесій MartPhoto підкаже чимало цікавих ідей для того, щоб ваша сімейна фотосесія в Києві відрізнялася оригінальністю.

Подробнее
Додаткові послуги
Замовити фотосесію
Вартість фотосесії 3600 грн
3800 грн

До речі, подарунковий сертифікат на сімейну фотосесію MartPhoto може стати оригінальним рішенням при виборі презенту. У вартість фотосесії входить оренда базової фотостудії в центрі Києва на Печерську (Зал CLASSIC, Зал FAMILY, Зал  CHESTER), використання обладнання, робота професійного фотографа MartPhoto, усі фото (близько 100-150 знімків, 10 з яких або більше – на ваш вибір – ми відретушуємо і проведемо якісну корекцію). Крім цього, у вартість включено сам подарунковий сертифікат і його доставка по Києву.

За невелику додаткову плату можна замовити будь-який зал або локацію з нашого каталогу «Інтер’єри». Для цього за допомогою кнопки «Замовити фотосесію» оберіть зал, що вам сподобався. Таким же чином в розділі «Додаткові послуги» можна оформити замовлення на макіяж, зачіску та інше. У фотосесії, яка триває до 2 годин, бере участь до 6-ти осіб.

Визначившись із часом і головними дійовими особами, можете починати підготовку до сімейної фотосесії. Якщо у вашій компанії маленька дитина, якій належить опинитися в незнайомому місці, варто приїхати туди завчасно, щоб дати малюкові час адаптуватися. Для більшої хоробрості візьміть улюблену іграшку дитини.

Варто відзначити, що найчастіше молодші члени сім’ї «диктують» стиль фотосесії. Діти до 5 років навряд чи зможуть бути серйозними і нерухомими перед камерою. Тому вашу фотосесію можна буде назвати «В русі».

Отже дитину підготували. Саме час взятися за пошуки ідей та одягу для всіх учасників сімейної фотосесії. Найкраще, якщо усі ви будете «повторюватися» в однакових кольорах (або відтінках). Обмежтеся одним або двома основними кольорами, які будуть повторюватися не тільки в одязі членів вашої родини, але і в аксесуарах, додаткових предметах, що з’являються в кадрі (іграшки, фоторамки, плед, кульки …).

Що стосується ідей нарядів, можна згадати про свіжий тренд під назвою double dressing – коли батьки і діти одягнені однаково. Втім, не обов’язково в точності «повторюватися» всім членам сім’ї. «Перетинатися» у відтінках можуть мама з донькою, тато з сином, мама з сином, тато з донькою. Причому «повторення» можуть траплятися не тільки в одязі, але і в зачісках.

Без чого не обходиться сьогодні жодна сімейна фотосесія? Звичайно, без сімейного портрета. Однак, крім цього «жанру», існує чимало оригінальних ідей, як позувати перед фотокамерою всією сім’єю. Наприклад, один з улюблених багатьма прийомів – серія знімків, в ході яких у пари РАПТОМ з’являється дитина. Звичайно, для цього знадобиться час, щоб відобразити маму у різних «розмірах». Більше про оригінальні ідеї для сімейної фотосесії можна дізнатися, заглянувши в блог MartPhoto.

Хочете порадувати своїх рідних або сім’ю друзів, надавши їм можливість насолодитися часом, проведеним в колі найрідніших людей? Подарунковий сертифікат на сімейну фотосесію стане прекрасним презентом. Тим більше кожна фотосесія MartPhoto – це хороша робота, виконана красиво і з приємним співвідношенням ціни і якості.

Будьте ближче один до одного! Цінуйте кожну мить, проведену разом!

...детальнішесховати