Fashion

  • 1 особа
  • до 3 годин
  • Кількість фото: 200-250
  • Фото в ретуші: 10

Креатив, fashion, стайлінг … Для MartPhoto все це не порожній звук! Для вас теж? Отже вам просто необхідна фотосесія в стилі fashion. Можливо, серед ваших рідних чи знайомих є ті, хто гідно оцінять подарунковий сертифікат на фотосесію в стилі fashion.

У вартість фотосесії входить оренда базової фотостудії в центрі Києва на Печерську (Зал CLASSIC, Зал FAMILY, Зал  CHESTER), використання обладнання, робота професійного фотографа MartPhoto, усі фото (близько 200-250 знімків, 10 з яких або більше – на ваш вибір – ми відретушуємо і проведемо якісну корекцію). Крім цього, у вартість включено сам подарунковий сертифікат і його доставка по Києву.

Подробнее
Додаткові послуги
Замовити фотосесію
Вартість фотосесії 5000 грн

За невелику додаткову плату можна замовити будь-який зал або локацію з нашого каталогу «Інтер’єри». Для цього за допомогою кнопки «Замовити фотосесію» оберіть зал, що вам сподобався. Таким же чином в розділі «Додаткові послуги» можна оформити замовлення на макіяж, зачіску та інше. У фотосесії, яка триває до 3 годин, бере участь 1 людина.

Отже, що таке насправді fashion-фотосесія? Виходячи із значення назви, це все, що стосується світу моди. А значить, це можуть бути фото дефіле, зйомки для модних журналів, створення look book, презентація нової колекції …

Раніше fashion-фотосферу пов’язували виключно з рекламою. Сьогодні ж його межі значно розширилися і навіть утворили окрему галузь мистецтва. Сучасні fashion-фотосесії вражають сміливими і навіть зухвалими ідеями, яскравими і несподіваними образами. Вони розповідають історії, обрамлені креативно і зі смаком.

Дивлячись на знімки fashion-фотосесії, ви навряд чи відразу роздивитесь копітку роботу, що передувала фінальним кадрам. Насправді такі зйомки досить непрості. І далеко не кожна модель здатна витримати подібний режим.

Чим відрізняється fashion-фотосесія від будь-якої іншої? У першу чергу, неординарним, креативним підходом. Розробкою концепції і вибором «образотворчих» засобів. Найчастіше пріоритетним для автора fashion-фотосесії є зовсім не яскрава приваблива зовнішність моделі, а, навпаки, її безликість. Тому що в даному випадку модель сприймається як полотно, на якому пишуть картину.

Але якщо ви стали ініціатором fashion-фотосесії і довірили її втілення інтернет-магазину фотосесій MartPhoto, можете бути впевнені, що результат вас не розчарує. Поділіться своїми ідеями з MartPhoto, покажіть фотоприклади і розкажіть про джерело натхнення. Повірте, що MartPhoto  під силу втілити в реальність будь-яку ідею!

При виборі нарядів і прикрас варто дотримуватися чіткої наміченої концепції. Не завадить ще раз зазирнути в блог MartPhoto, щоб згадати, як позувати, куди подіти руки, як поставити ноги, як не додати собі на фото зайвих кілограмів … Нерідко fashion-фотосесія носить характер напівоголеної зйомки. Тому знадобляться поради блогу MartPhoto, як позувати під час фотосесія boudoir, ню … Якщо ваша fashion-ідея має на увазі присутність в кадрі тваринного, обговоріть це з адміністратором MartPhoto.

Не обов’язково вміти малювати на полотні, щоб називатися художником. Якщо у вашому оточенні є люди, здатні творити шедеври, презентуйте їм подарунковий сертифікат на fashion-фотосесію. Адже кожна фотосесія MartPhoto – це хороша робота, виконана красиво з приємним співвідношенням ціни і якості.

Експериментуйте! Давайте вихід емоціям!

...детальнішесховати