Фотосесія з друзями

  • до 10 осіб
  • до 3 годин
  • Кількість фото: 100-150
  • Фото в ретуші: 10

У сучасному світі високих технологій звичайне живе спілкування стає рідкісним. Сьогодні ми частіше листуємося за допомогою гаджетів або телефонуємо один одному у режимі онлайн. Спробуйте скористатися гаджетом для того, щоб призначити зустріч друзям у студії MartPhoto. Запам’ятайте час, проведений разом! Зафіксуйте момент задоволення від спілкування!

Гарним приводом для фотосесії із друзями може стати оригінальний презент – подарунковий сертифікат на таку фотосесію від MartPhoto. Порадуй таким подарунком одного або здивуйте відразу кілька людей, презентувавши подарунковий сертифікат з нагоди дівич- або парубочого вечора, випускного (в школі чи університеті), у день зустрічі колишніх однокласників та ін.

Подробнее
Додаткові послуги
Замовити фотосесію
Вартість фотосесії 3600 грн

Тривалість фотосесії – до 3 годин. У фотосесії можуть брати участь до 10 осіб (виберіть із запропонованих варіантів – L, XL або XXL). У зазначену вартість входить оренда базової фотостудії в центрі Києва на Печерську (Зал CLASSIC, Зал FAMILY, Зал  CHESTER) з використанням обладнання, робота професійного фотографа MartPhoto, усі вихідні світлини (100-150 знімків в цифровому форматі, 10 з них або більше – на ваш вибір – ми від ретушуємо та проведемо якісну корекцію). Також у вартість входить подарунковий сертифікат і його доставка по Києву.

За невелику додаткову плату можна замовити будь-який інший зал або локацію з нашого каталогу «Інтер’єри». Для цього під час замовлення за допомогою кнопки «Замовити фотосесію» оберіть зал, що вам сподобався. Таким же чином у розділі «Додаткові послуги» ви можете оформити замовлення на макіяж, зачіску та інше.

Як підготуватися до фотосесії з друзями, підібрати наряд і ракурс, підкажуть статті блогу MartPhoto.

Звичайно, фотосесія із друзями у Києві передбачає, що в кадрі з’явиться не одна людина. Часом, героїв фотосесії більше п’яти. А це значить, що важливо правильно обрати одяг для фотосесії і об’єктивно оцінити зовнішність кожного із учасників.

Так, пишнотілим друзям краще не ставати поруч із надто худими. Зауважте, що найбільш великим на колективному фото вийде той, хто знаходиться ближче за всіх до фотокамери. До речі, ще одна порада, як здаватися стрункішими на фото: покладіть руки на животі, ніби формуючи талію (не ставте руки точно з боків!).

Якщо у вашій компанії є люди, що вирізняються високим зростом, і їх «антиподи», тоді подумайте, кому варто взяти взуття на високих підборах, а кому – на низькому ходу. Це позбавить знімки непотрібної комічності. До того ж професійні фотографи MartPhoto завжди підкажуть найбільш вдалі пози.

Також абсолютно усім, незалежно від комплекції і росту, варто стежити за поставою. Тримайте спину прямо! Завдяки тому, що вас у кадрі декілька, ви можете стежити один за одним))).

Що стосується створення образів, то об’єднуючим може стати один елемент. Наприклад, картатий принт. Для дівчат це можуть бути різні інтерпретації однієї й тієї ж зачіски.

Як і для сімейної фотосесії, важливо не допускати занадто великого розмаїття кольорів. Зосередьтеся на 2-3 трьох відтінках. Фотосесія із друзями може виявитися по-сімейному теплою, якщо влаштувати її у стилі новорічної. І в цьому випадку загальним елементом можуть стати теплі рукавиці або шкарпетки-валянки.

Кожна фотосесія MartPhoto – це якісна робота, виконана красиво, із приємним співвідношенням ціни і якості. Ви можете подарувати цю фотосесію своїм друзям, просто замовивши у нас подарунковий сертифікат.

Зустрічайтеся частіше у режимі реального життя!

...детальнішесховати