Індивідуальна фотосесія

  • 1 особа
  • до 1 години
  • Кількість фото: 100-150
  • Фото в ретуші: 10

Індивідуальна фотосесія – гарний спосіб самовираження. Крім цього, така професійна фотосесія подарує можливість спробувати щось нове.

Подарунковий сертифікат на індивідуальну фотосесію від MartPhoto може стати чудовим подарунком близькій людині (другу чи родичу). А статті із блогу MartPhoto допоможуть правильно створити образ, знайти вдалі пози і висловити яскраві емоції.

Тривалість фотосесії – до 1 години. Вказана вартість включає в себе оренду базової фотостудії у центрі Києва на Печерську (Зал CLASSIC, Зал FAMILY, Зал  CHESTER) із використанням обладнання, роботу нашого професійного фотографа, усі зроблені фото (це близько 100 знімків у цифровому форматі, 8 з них – на ваш вибір – ми відретушуємо і проведемо якісну корекцію). Також у вартість входить подарунковий сертифікат і його доставка по Києву.

Подробнее
Додаткові послуги
Замовити фотосесію
Вартість фотосесії 2300 грн
2500 грн

За невелику додаткову плату ви можете замовити будь-який інший зал або локацію з нашого каталогу «Інтер’єри». Для цього під час замовлення за допомогою кнопки «Замовити фотосесію» оберіть зал, що вам сподобався. Таким же чином ви можете замовити макіяж, зачіску та інше в розділі «Додаткові послуги».

Готуючись до професійної фотосесії, дівчата напевно захочуть скористатися послугами перукаря, щоб пофарбувати коріння або кардинально змінити колір волосся.

Зважившись на зміну відтінку, зробіть це приблизно за тиждень до призначеної фотосесії. Тоді, коли щось піде не так або вам не сподобається новий відтінок, буде час для того, щоб все виправити. Врахуйте також, що зі зміною відтінку волосся іноді доводиться вносити зміни і до кольорової палітри макіяжу. Тому краще скористатися послугами професіонала.

Напередодні фотосесії про візит до перукаря варто задуматися і чоловікам. Їм теж найкраще стригтися приблизно за тиждень до того, як постати перед фотооб’єктивом.

За час індивідуальної фотосесії у студії Києва ви можете змінити 2-3 образи. А значить, є можливість показати свою багатогранність. Один образ може бути суворим, у кращих традиціях класики. Інший – демократичний casual або хуліганський oversize.

У виборі одягу для професійної фотосесії багато що залежить від того, якою буде зйомка. Індивідуальна фотосесія може бути різною: бізнес-портрет (дає можливість зробити якісні знімки не лише для вашого резюме, але й для соціальних мереж), фотосесія в аквазоні або просто у стилі ню, також це може бути зйомка boudoir, fashion або зйомка для портфоліо.

Розуміючи жанр фотосесії, ви зможете правильно обрати одяг і створити гармонійні образи, прислухаючись до порад блогу MartPhoto.

Що б ви не обрали, головне – підкреслити достоїнства і приховати недоліки. Втім, фотографи MartPhoto знають свою справу, тому на наших фото у вас не буде недоліків! Оскільки професійні фотографи MartPhoto завжди підкажуть правильну позу і знайдуть правильний ракурс для фото. І, звичайно, у нас завжди у запасі чимало ідей для індивідуальної фотосесії.

Якщо хочете реалізувати власну задумку, розкажіть нам про це, а ще краще покажіть фотоприклади. Це допоможе зрозуміти один одного в процесі зйомки і забезпечить високий результат.

Кожна фотосесія MartPhoto – це якісна робота, виконана красиво та з приємним співвідношенням ціни і якості. Ви можете подарувати цю фотосесію своїм друзям або коханим, просто замовивши у нас подарунковий сертифікат.

Будьте собою!

...детальнішесховати