Дитяча фотосесія Kinder

  • до 2 осіб
  • до 1 години
  • Кількість фото: 100-150
  • Фото в ретуші: 8

З моменту появи дитини на світ хочеться відобразити кожне його відкриття, успіх… Звичайно, у молодої мами завжди під рукою мобільний телефон, який ледве витримує обсяг уже існуючих у ньому фотографій улюбленої дитини. Адже видаляти їх так не хочеться. Але чи здатний звичайний смартфон зберегти радісні моменти настільки яскраво і ефектно, щоб вони стали надбанням сімейного альбому? Навряд чи! Тому люблячі батьки регулярно влаштовують справжні фотосесії для дітей, замовляючи їх у справжніх професіоналів.

Подробнее
Додаткові послуги
Замовити фотосесію
Вартість фотосесії 2300 грн
2500 грн

Інтернет-магазин фотосесій MartPhoto пропонує дитячу фотосесію Kinder. У зазначену вартість входить оренда базової фотостудії в центрі Києва на Печерську (Зал CLASSIC, Зал FAMILY, Зал  CHESTER) з використанням обладнання, робота професійного фотографа MartPhoto, всі фото (100 знімків у цифровому форматі, 8 із них або більше – на ваш вибір – ми відретушуємо і проведемо якісну корекцію). Також у вартість входить подарунковий сертифікат і його доставка по Києву. Тривалість фотосесії – 1 година, участь беруть до 2 дітей.

За невелику додаткову плату можна замовити будь-який інший зал або локацію з нашого каталогу «Інтер’єри». Для цього під час замовлення за допомогою кнопки «Замовити фотосесію» оберіть зал, що вам сподобався. Таким же чином в розділі «Додаткові послуги» ви можете оформити замовлення на макіяж, зачіску та інше.

Щоб дитина відчувала себе комфортно під час фотосесії, переконайтеся, що вона абсолютно здорова, не голодна, що обраний для неї одяг підходить за розміром і не викликае неприємних відчуттів. Напередодні фотосесії розкажіть малюкові, що і як буде відбуватися.

Трапляється, дітям потрібен час, щоб звикнути до нового місця. В такому випадку краще приїхати до фотостудії трохи раніше, надавши дитині можливість познайомитися з новим місцем.

Якщо є необхідність, візьміть з собою улюблену іграшку малюка – з нею йому буде спокійно. Не відмовляйтеся, якщо дитина попросить вас позувати разом з нею. Після кількох зроблених кадрів вона освоїться і з легкістю відпустить вас. Але залишайтеся весь час у полі зору дитини. Часто діти, не побачивши маму, можуть розплакатися – тримайте зоровий контакт. До речі, можете показувати їй емоції і міміку, а вона буде їх повторювати в кадрі.

Якщо малюк не слухає вас, намагайтесь зберігати спокій і не дратуватися. Зрозумійте, що дитина потрапила в нову обстановку, оточена незнайомими людьми і предметами. І ваша різко негативна реакція на його поведінку може спровокувати стрес, істерику, плач. Коли щось пішло не так, переключіть увагу дитини.

Втім, як показує практика, в студії MartPhoto подібні неприємності не траплялися ще жодного разу. Професійні фотографи MartPhoto з легкістю знаходять спільну мову з маленькими героями фотосесії. Процес проходить цікаво для дітей. А результатом задоволені і маленькі, і дорослі!

Якщо у вас є власні ідеї для дитячої фотосесії, розкажіть про це і покажіть приклади. Також можете зазирнути в блог MartPhoto у пошуках оригінальних ідей для дитячих фотосесій в Києві. До речі, про ідеї… Подарунковий сертифікат на дитячу фотосесію може стати гарним подарунком для молодших членів сім’ї.

Кожна фотосесія MartPhoto – це якісна робота, виконана красиво з приємним співвідношенням ціни і якості. Ви можете подарувати цю фотосесію, просто замовивши у нас подарунковий сертифікат.

Діти дарують нам щастя! А ви даруйте їм радість!

...детальнішесховати