Закохані

  • 2 особи
  • до 1 години
  • Кількість фото: 100-150
  • Фото в ретуші: 10
  • входить МАКІЯЖ
  • входить ЗАЧІСКА

Подаруйте своїй коханій людині прекрасну романтичну фотосесію Love Story. І тоді історія вашого кохання напевно заграє новими фарбами!

До слова, фотосесія Love Story може стати відмінним подарунком не тільки для тих, хто недавно познайомився. Можна піднести подарунковий сертифікат на фотосесію Love Story друзям або батькам з нагоди річниці весілля. Вони напевно оцінять такий оригінальний подарунок!

Подробнее
Додаткові послуги
Замовити фотосесію
Вартість фотосесії 3300 грн
3500 грн

Подаруйте своїй коханій людині прекрасну романтичну фотосесію Love Story. І тоді історія вашого кохання напевно заграє новими фарбами!

До слова, фотосесія Love Story може стати гарним подарунком не тільки для тих, хто нещодавно познайомився. Можна презентувати подарунковий сертифікат на фотосесію Love Story друзям або батькам з нагоди річниці весілля. Вони зрадіють такому подарунку!

Тривалість фотосесії – 1 година. У зазначену вартість входить make-up, зачіска, оренда базової фотостудії у центрі Києва на Печерську (Зал CLASSIC, Зал FAMILY, Зал  CHESTER) з використанням обладнання, а також робота нашого професійного фотографа, усі вихідні знімки (близько 100-150 штук у цифровому форматі, 10 з яких – на ваш вибір – ми відретушуємо і проведемо якісну кольорову корекцію). Крім цього , до вартості входить ціна на подарунковий сертифікат і його доставку по Києву.

За невелику додаткову плату ви можете замовити будь-який інший зал або локацію з нашого каталогу «Інтер’єри». Для цього під час замовлення за допомогою кнопки «Замовити фотосесію» оберіть зал, що вам сподобався. Так само ви можете замовити зачіску, обробку додаткових фото та інше у розділі «Додаткові послуги».

Щоб краще підготуватися до фотосесії Love Story у Києві, слід визначити, якою ви хочете її бачити. Щоб не витрачати багато часу на пошук оригінальних ідей для фотосесії лав сторі, досить зазирнути у блог MartPhoto. На цій сторінці достатньо статей про те, як треба готуватися до фотосесії, що надіти, як позувати і, звичайно, ви знайдете чимало оригінальних ідей для фотосесії закоханих.

Тільки-но зрозумієте, як хочете фотографуватися, розкажіть про це MartPhoto і покажіть кілька фотоприкладів, щоб показати, якого результату очікуєте. Крім цього, професійний фотограф MartPhoto теж неодмінно поділиться кількома порадами, трохи поспілкувавшись з вами.

Добре подумайте про те, у чому позувати під час фотосесії Love Story в Києві. Варто обрати кілька комплектів одягу, дотримуючись порад блога MartPhoto. Слідкуйте, щоб ваш одяг не надто ряснів. Нехай основними стануть 2-3 кольори. Якщо хочете постати у кадрі з яким-небудь своїм «реквізитом» – будь ласка. Бажаєте провести фотосесію Love Story в компанії ще й чотириногого друга або іншої тварини, попередьте нас про це і внесіть додаткову плату.

Придумуючи наряди для фотосесії у Києві, не забудьте про макіяж, який необхідний не тільки дівчатам. Розкажіть візажисту, якою буде фотосесія Love Story і яким ви бачите свій make up. Для кращого розуміння можна показати фото вподобаного візажу. І запам’ятайте важливе правило: макіяж для фотосесії має бути більш насиченим, ніж ви звикли, оскільки фотокамера «з’їдає» колір.

Протягом 5-10 днів після фотосесії ви отримаєте фото у пакетній обробці, протягом 14-ти днів – фото у художній обробці (глибока ретуш). Більш детально терміни отримання фото можна обговорити додатково, оскільки ми працюємо за гнучким графіком, щоб ви залишилися задоволені. Якщо захочете обробити всі доступні фотографії додатково, натисніть на кнопку «Додаткові послуги» і оберіть категорію «Обробка фото» при замовленні фотосесії Love Story.

Кожна наша фотосесія – це якісна робота, виконана красиво із приємним співвідношенням ціни та якості. Ви можете подарувати цю фотосесію своїм друзям або коханим, просто замовивши у нас подарунковий сертифікат.

Запам’ятайте свою Історію Кохання!

...детальнішесховати