Міні фотосесія

  • 1 особа
  • 30 хвилин
  • Кількість фото: 50-80
  • Фото в ретуші: 3

Міні-фотосесія – це прекрасна можливість отримати професійні знімки за короткий час. В першу чергу, така пропозиція сподобається зайнятим діловим людям. Напевно, не пройдуть повз міні-фотосесії і ті, хто шукає оригінальний подарунок за приємну ціну. Подарунковий сертифікат на міні-фотосесію – гарне вирішення питання!

Подробнее
Додаткові послуги
Замовити фотосесію
Вартість фотосесії 850 грн

У вартість фотосесії входить оренда базової фотостудії в центрі Києва на Печерську (Зал БАЗОВИЙ, Зал FAMILY, Зал  CHESTER), використання обладнання, робота професійного фотографа MartPhoto, усі фото (близько 50-80 знімків, 3 з яких або більше – на ваш вибір – ми відретушуємо і проведемо якісну корекцію). Крім цього, у вартість включено сам подарунковий сертифікат і його доставка по Києву.

За невелику додаткову плату можна замовити будь-який зал або локацію з нашого каталогу «Інтер’єри». Для цього за допомогою кнопки «Замовити фотосесію» оберіть зал, що вам сподобався. Таким же чином в розділі «Додаткові послуги» можна оформити замовлення на макіяж, зачіску та інше. У фотосесії, яка триває лише півгодини, бере участь 1 людина.

Незважаючи на невелику тривалість фотосесії і присутність в назві слова «міні» підготовка до такої зйомки може зайняти чимало часу. Як скоротити часові витрати і звести їх до бажаного мінімуму? Заходьте в блог MartPhoto, де ви зможете знайти корисні поради та детальні відповіді на найважливіші питання: як позувати? як обирати одяг? як не погладшати на фото? як фотографуватися з дітьми? І звичайно ж ви побачите чимало оригінальних ідей для фотосесій.

Обираючи вбрання для фотосесії, враховуйте особливості своєї фігури. Пам’ятайте, що світлі відтінки і занадто великий принт можуть додати кілька кілограмів. А взуття на підборах здатне зробити дівчину стрункішою. Оскільки мова йде про міні-фотосесії, досить підготувати один варіант одягу.

Оскільки фотокамера «з’їдає» колір, макіяж повинен бути більш яскравим, ніж той, якому ви віддаєте перевагу в звичайному житті.

Обов’язково стежте за поставою – тримайте спину прямо, тягніться верхівкою вгору. При цьому тримайтеся природньо перед камерою.

Щоб фотосесія вдалася на славу, дещо залежить і від героя зйомки. Так, напередодні фотосесії краще відмовитися від ситної вечері, нічних посиденьок і гарненько виспатись. Пийте більше води, утримайтеся від зайвих фізичних навантажень.

Налаштуватися на потрібний лад допоможуть улюблені ласощі (але тільки знайте міру), відповідна музика або книга. Бажано не заглядати в стрічку новин, щоб не перевантажувати себе негативною інформацією.

Подумайте, як хочете позувати в кадрі. Якщо є фотоприклади для наслідування, покажіть їх фотографу MartPhoto – він допоможе професійною порадою і підкаже, як стати перед фотокамерою.

Презентувавши близькій людині подарунковий сертифікат на міні-фотосесію, ви зарядите його прекрасним настроєм. Адже ця людина напевно захоче поділитися результатом у соцмережах і обов’язково збере велику кількість лайків. Тому що кожна фотосесія MartPhoto – це хороша робота, виконана красиво! І при цьому з приємним співвідношенням ціни і якості.

Радійте і насолоджуйтеся!

...детальнішесховати