Модельне/акторське портфоліо

  • 1 особа
  • до 2 годин
  • Кількість фото: 200
  • Фото в ретуші: 10
  • входить МАКІЯЖ
  • входить ЗАЧІСКА

Мрієте про успішну кіно- або телекар’єру? Можливо, хочете підкорити світові подіуми? Тоді довірте створення свого портфоліо професіоналам. Адже добре відомо: щоб отримати запрошення на проби, треба пройти фотовідбір. І на цьому, найпершому етапі, вам не допоможуть акторські дані – спочатку творці майбутнього блокбастера оцінюють зовнішні дані. Так само продюсери гучних рекламних кампаній у пошуках потрібних осіб переглядають цілу купу претендентів. І в цей момент професійно зроблене портфоліо може вигідно виокремити вас серед мільйона охочих.

MartPhoto пропонує послуги по створенню професійного модельного або акторського портфоліо. Також ви можете ефектно подати цю фотосесію в якості презенту, привітавши когось із близьких подарунковим сертифікатом.

Подробнее
Додаткові послуги
Замовити фотосесію
Вартість фотосесії 4500 грн

Ласкаво просимо до красивої і комфортної фотосудії, розташованої в центрі Києва на Печерську! За невелику додаткову плату можна замовити будь-який зал або локацію з нашого каталогу «Інтер’єри». Для цього за допомогою кнопки «Замовити фотосесію» виберіть сподобався вам зал. Так само у розділі «Додаткові послуги» можна оформити замовлення на макіяж, зачіску та інше.

У зазначену вартість входить оренда базової фотостудії в центрі Києва на Печерську (Зал CLASSIC, Зал FAMILY, Зал  CHESTER) з використанням обладнання, робота професійного фотографа MartPhoto, все вихідні (200-250 знімків в цифровому форматі, 15 з них або більше – на ваш вибір – ми відретушуємо і проведемо якісну корекцію). Також у вартість входить подарунковий сертифікат і його доставка по Києву. У зйомці бере участь 1 людина. Тривалість фотосесії – до 3 годин.

Якщо ви вже не вперше готуєтеся до фотосесії в Києві для портфоліо, то напевно добре обізнані про особливості своєї зовнішності і фігури, про те, як краще позувати, що надіти … Але навіть досвідченим артистам і моделям іноді не завадить прочитати поради блогу MartPhoto. А вже тим, хто у цій справі новачок, просто необхідно заглянути в блог MartPhoto, щоб зробити все максимально правильно, тим самим забезпечивши собі вдалий старт.

З чого почати підготовку до фотосесії для створення портфоліо? Знадобиться команда професіоналів – перукар, візажист, стиліст … Хоча рішення цього питання може взяти на себе MartPhoto, якщо під час замовлення фотосесії ви заповните потрібні пункти в розділі «Додаткові послуги».

В рамках створення модельного портфоліо важливо знайти яскраві образи. А ось для артиста головне – показати, як він може перевтілюватися. Так, нерідкі випадки, коли актори стають заручниками одного образу. Щоб цього не сталося з вами, постарайтеся показати себе багатогранним артистом – продемонструйте кілька абсолютно різних, але органічних образів.

На що ще звернути увагу? На переваги своєї фігури! Наприклад, володарка граціозної довгої шиї просто зобов’язана продемонструвати у портфоліо, наскільки шикарно буде виглядати реклама дорогих прикрас з її участю. А хлопець із ідеальним торсом може зацікавити дорогий бренд чоловічої білизни.

Не забувайте, що макіяж для фотосесії повинен бути набагато яскравішим і більш насиченим, ніж той, що ви обираєте у повсякденному житті. Тому що камера «з’їдає» колір. Найкраще довірити свою зовнішність професіоналам.

Це стосується не тільки зачіски, візажу та підбору одягу, а й вибору фотографа. Професійні фотографи MartPhoto готові запропонувати неординарні рішення для вашого портфоліо, які матимуть потрібний ефект.

Кожна фотосесія MartPhoto – це якісна робота, виконана красиво та із приємним співвідношенням ціни і якості. Ви можете подарувати таку модельну фотосесію для портфоліо своєму другові, який мріє про успішну кар’єру в шоу-бізнесі, просто замовивши у нас подарунковий сертифікат.

Ловіть натхнення і не проґавте свій шанс!

...детальнішесховати