NU фотосесія

  • 1 особа
  • до 1 години
  • Кількість фото: 100-150
  • Фото в ретуші: 10

Тільки легка еротика!!!
Сміливо, красиво, сексуально … Чудово! Такою буде ваша фотосесія в стилі ню, зроблена інтернет-магазином фотосесій MartPhoto.

Результат такої фотосесії може стати прекрасним подарунком улюбленому чоловікові. Чоловікам же, бажаючим зробити комплімент улюбленій, досить просто презентувати їй подарунковий сертифікат на фотосесію в стилі ню.

Подробнее
Додаткові послуги
Замовити фотосесію
Вартість фотосесії 3500 грн

У вартість фотосесії входить оренда базової фотостудії в центрі Києва на Печерську (Зал CLASSIC, Зал FAMILY, Зал  CHESTER), використання обладнання, робота професійного фотографа MartPhoto, усі фото (близько 100-150 знімків, 10 з яких або більше – на ваш вибір – ми відретушуємо і проведемо якісну корекцію). Крім цього, у вартість включено сам подарунковий сертифікат і його доставка по Києву.

За невелику додаткову плату можна замовити будь-який зал або локацію з нашого каталогу «Інтер’єри». Для цього за допомогою кнопки «Замовити фотосесію» оберіть сподобався вам зал. Таким же чином в розділі «Додаткові послуги» можна оформити замовлення на макіяж, зачіску та інше. У фотосесії, яка триває до 2 годин, бере участь 1 людина.

Отримавши подарунковий сертифікат на фотосесію «Ню», ваша кохана буде твердо впевнена, що вона найкрасивіша, приваблива і, звичайно, неймовірно сексуальна. А впевненість у собі – це запорука успіху будь-якої фотосесії, особливо якщо мова йде про ню. Щоб ню-фотосесія вийшла ідеальною, важливо довірити її професіоналам. Оголені фотосесії MartPhoto радують не тільки красою моделей, а й майстерністю фотографа.

Крім порад фотографа, можете скористатися підказками з блогу MartPhoto, щоб дізнатися, як найкраще позувати під час відвертих фотосесій.

Так, один з головних принципів – природність. Пам’ятайте про це не тільки при виборі макіяжу або прояви емоцій, але і безпосередньо під час позування.

Звичайно, важливо також стежити за поставою. Щоб випрямити спину, тягніться верхівкою догори, відводячи тазові кістки назад. І тоді, який ракурс ви не прийняли б, будете виглядати бездоганно.

Одне з популярних питань «Куди подіти руки?» не виникне, якщо прислухатися до порад фотографа MartPhoto або почитати поради з блогу MartPhoto. Не ховайте кисті рук під волоссям або за тілом. Щоб уникнути ефекту пташиної лапки, розслабте долоню, нехай ваша рука буде витонченою.

Зверніть увагу на ноги – уникайте паралельного положення і того, щоб вони були ближче до фотографа, ніж решта тіла. Схрещені ноги візуально роблять тіло стрункішим. При цьому не забувайте: схрещування ніг теж має виглядати природньо.

Засвоївши основні правила позування і довірившись професійному фотографу MartPhoto, ви зможете позбутися сумнівів і розслабитися. І це ще один принцип фотосесії в стилі ню. Щоб виглядати ідеально в кадрі, напередодні фотосесії відмовтеся від вечірок або пізніх посиденьок з друзями. І пийте більше води – вона добре впливає на зовнішній вигляд і дарує відчуття щастя.

Саме щастя і робить нас красивими!

Ощасливте свою коханну, презентувавши їй подарунковий сертифікат на фотосесію «Ню». Тим більше кожна фотосесія MartPhoto – це гарна робота, виконана красиво і з приємним співвідношенням ціни і якості.

Дивуйте і радійте! Будьте щасливі!

...детальнішесховати