3438

В очікуванні дива :)

  • до 2 осіб
  • до 1 години
  • Кількість фото: 100-150
  • Фото в ретуші: 10
  • входить МАКІЯЖ
  • входить ЗАЧІСКА
  • будь-який ЗАЛ

«Вони чекають дитину» – так кажуть про тих, хто готується стати батьками. Правда, варто відзначити, що, на відміну від звичайного, очікування зустрічі зі своїм малюком – процес не настільки виснажливий. Він наповнений добрими думками, солодкими здогадками і приємними клопотами. І вам обом напевно хочеться закарбувати цей золотий час. Професійна фотосесія MartPhoto для вагітних – це прекрасна можливість зафіксувати прекрасні моменти в очікуванні дива! Така фотосесія може стати приємним подарунком для подружжя від майбутніх бабусь і дідусів або від майбутніх хрещених. Досить оформити подарунковий сертифікат MartPhoto на фотосесію «В очікуванні дива».

Подробнее
Додаткові послуги
Замовити фотосесію
Вартість фотосесії 3300 грн
3500 грн

У вартість фотосесії входить make-up, зачіска, оренда базової фотостудії в центрі Києва на Печерську (Зал CLASSIC, Зал FAMILY, Зал  CHESTER), використання обладнання, робота професійного фотографа MartPhoto, усі фото (близько 100 знімків, 10 з яких або більше – на ваш вибір – ми відретушуємо і проведемо якісну корекцію). Крім цього, у вартість включено сам подарунковий сертифікат і його доставка по Києву.

За невелику додаткову плату можна замовити будь-який зал або локацію з нашого каталогу «Інтер’єри». Для цього за допомогою кнопки «Замовити фотосесію» оберіть зал, що вам сподобався. Таким же чином в розділі «Додаткові послуги» можна оформити замовлення на зачіску, додаткову обробку фото та інше. У фотосесії, яка триває до 1 години, бере участь до 2 осіб.

Готуючись до «вагітної» фотосесії, дуже важливо не тільки правильно обрати одяг, але і звернути особливу увагу на макіяж. Як відомо, у період вагітності змінюється не тільки фігура, а й обличчя. Тому найкраще скористатися послугами професійного візажиста.

Також важливо враховувати і інші, більш важливі нюанси. Наприклад, прислухатися до свого здоров’я і стежити за станом «пузожителя». Переконавшись, що все прекрасно, сміливо вирушайте на фотосесію для вагітних. Що стосується конкретних термінів вагітності, то фотосесію «В очікуванні дива» найкраще проводити в період з 28-го по 30-й тиждень.

Саме у цей час тіло майбутньої мами вже набуде бажаної округлої форми, організм звикне до роботи у посиленому режимі, а майбутня мама звикне до нового крою одягу і іншого розміра взуття. До слова, що стосується взуття, то варто захопити на фотосесію запасну пару – найбільш комфотну, ідеально – м’які капці. Особливо корисним буде ця рада для любительок високих підборів. Майбутнім мамам часто нелегко знаходитись на підборах протягом години.

Ну а ще, починаючи з 28-го тижня, ви вже точно будете знати стать дитини (якщо не хочете її приховувати) і зможете правильно обрати кольорову гамму. Про те, як правильно обрати одяг для майбутніх батьків, і дізнатися більше про оригінальні ідеї «вагітної» фотосесії можна у блозі MartPhoto.

Якщо говорити про нові тенденції, то варто згадати про традиції, які успішно перекочували до нас з-за океану. Так, нерідкі випадки, коли батьки влаштовують welcome baby party. І обов’язково запрошують на таку вечірку фотографа. Це теж «вагітна» фотосесія, але трохи іншого формату. Кадри виходять ефектними і драйвовими. І вже за кілька років малюкові буде приємно побачити, наскільки весело і яскраво чекали його народження не лише батьки.

Плануючи фотосесію «В очікуванні дива», подумайте і про своїх батьків – їм напевно захочеться сфотографуватися в компанії «животика». Тому, плануючи «вагітну» фотосесія для себе, зробіть приємне майбутнім дідусям і бабусям – презентуйте їм подарунковий сертифікат.

Кожна фотосесія MartPhoto – це якісна робота, виконана красиво з приємним співвідношенням ціни і якості.

Диво поруч! Просто повірте у нього!

...детальнішесховати