Індивідуальна PREMIUM

 • 1 особа
 • до 1 години
 • Кількість фото: 100
 • Фото в ретуші: 10
 • входить МАКІЯЖ
 • входить ЗАЧІСКА
 • будь-який ЗАЛ

Кожен з нас – унікальний, індивідуальний, неповторний… І найкраще підкреслить це індивідуальна фотосесія. Якщо шукаєте особливий подарунок для дівчини або хлопця, презентуйте подарунковий сертифікат на індивідуальну фотосесію PREMIUM від MartPhoto.

Чим відрізняється PREMIUM-фотосессія в Києві від звичайної індивідуальної? Мабуть, одна із найголовніших переваг полягає у тому, що до вартості такої фотосесії включені послуги візажиста і перукаря. Також ви можете обрати будь-який зал із каталогу «Інтер’єри», включаючи базову фотостудію в центрі Києва на Печерську з використанням обладнання.

Подробнее
Додаткові послуги
Замовити фотосесію
Вартість фотосесії 3300 грн
3500 грн

Як завжди, до вартості входить робота нашого професійного фотографа, всі вихідні (це близько 100 знімків в цифровому форматі, 10 з них – на ваш вибір – ми відретушуємо і проведемо якісну корекцію). Також у вартість входить подарунковий сертифікат і його доставка по Києву.

Як бачите, індивідуальна фотосесія PREMIUM може стати ідеальним подарунком з будь-якого приводу. Подарунковий сертифікат на індивідуальну фотосессіію PREMIUM може виявитися ефектним подарунком на 8 Березня, приємним сюрпризом 14 лютого чи на Новий рік…

Завдяки тому, що до вартості такої фотосесії вже включені професійний макіяж і зачіска, героїні фотосету залишається просто поринути у мрії і подумати, в яких образах постати перед фотокамерою. У чому і як позувати, допоможуть поради блогу MartPhoto.

Але є деякі моменти, на які варто звернути увагу напередодні фотосесії. Припустимо, що під час фотосесії ви хочете щось змінити в собі, в своєму іміджі. Подуймайте про те, як хочете бачити себе. Можливо, варто звернутися до послуг професіоналів – наприклад, стиліста.

А, приміром, зважившись на кардинальну зміну волосся, зробіть це хоча б за тиждень до фотосесії. І, коли щось не сподобається, у вас буде час все виправити. Не забувайте, що зі зміною зачіски і кольору волосся нерідко треба змінити деякі елементи гардероба і відтінки макіяжу.

Втім, що стосується make up, нема про що хвилюватися. Тому що подарунковий сертифікат MartPhoto на індивідуальну фотосесію PREMIUM включає послуги професійного візажиста.

І вам залишиться лише визначитися із вбранням, яке буде органічно поєднуватися із зачіскою. Керуйтеся простими правилами:

 • розпущене довге волосся не передбачає виріз
 • асиметрична зачіска або зібране в пучок волосся гармонійні з геометричним вирізом (трикутний, квадратний…)
 • неглибокий виріз можна підкреслити пишними локонами
 • модний сьогодні високий хвіст ідеально поєднується з кокетливим вбранням. Наприклад, з пишною спідницею, ще краще – сукнею такого ж крою
 • хочете приміряти образ скромниці-красуні, обирайте стриманий гардероб, який можна доповнити хитросплетіннями волосся
 • креативний образ розумно доповнювати такою ж незвичайною зачіскою
 • граціозно підкреслять шию одяг «під горло» і високо зібране волосся
 • зачіску можна доповнити квіткою

Пам’ятайте, що за час індивідуальної фотосесії в студії Києва ви можете змінити кілька образів. А значить, можете показати всю свою багатогранність. Намагайтеся зіграти на контрастах. Наприклад, один образ складіть в кращих традиціях класики, інші – абсолютно протилежні (street style, fashion або ретро).

Індивідуальна фотосесія PREMIUM дозволяє експериментувати «під наглядом» професіоналів. Тому будьте сміливішими!

Якщо хочете реалізувати власну задумку (нехай навіть трохи божевільну або просто незвичайну для вас), розкажіть нам про це, а ще краще покажіть фотоприклади. Це допоможе зрозуміти один одного в процесі зйомки і забезпечить високий результат.

Кожна фотосесія MartPhoto – це якісна робота, виконана досконало з приємним співвідношенням ціни і якості. Ви можете подарувати індивідуальну фотосесію PREMIUM своїм друзям або коханим, просто замовивши у нас подарунковий сертифікат. А назва PREMIUM допоможе вам ще раз підкреслити, що для вас ця людина – особлива!

Не бійтеся експериментів! Покажіть себе з іншого боку!

...детальнішесховати