Репортажна фотозйомка

  • необмежено
  • 2 - 6 годин

У вас заплановано грандіозний захід, про який хочеться надовго зберегти спогади? Тоді вам варто подумати про репортажну фотозйомку. Команда професіоналів інтернет-магазина фотосесій MartPhoto зробить усе для того, щоб ви були задоволені результатом!

Замовляючи виїзну репортажну зйомку на сайті MartPhoto, вкажіть, будь ласка, тип фотосесії – L, XL або XXL. Залежно від обраної категорії репортажна фотозйомка триватиме від 2 до 6 годин.

Подробнее
Додаткові послуги
Замовити фотосесію
Вартість фотосесії 4500 грн

Ви також можете презентувати подарунковий сертифікат на репортажну зйомку, приємно здивувавши цим винуватця торжества. У вартість включено не тільки сам подарунковий сертифікат, а й його доставку по Києву.

Що входить у поняття репортажної зйомки?

Взагалі, заглянувши у надра всезнаючих енциклопедій, нескладно з’ясувати, що репортаж – це повідомлення з місця подій. Спочатку репортаж відносили суто до жанру журналістики, специфікою якого називають оперативність. Таким чином, репортажна зйомка вашого свята або важливого заходу має на меті запам’ятовування всіх знакових подій, що мають місце тут і зараз.

Важливим фактом визначення репортажу є те, що репортер стає очевидцем або учасником описуваної події. А значить, замовляючи репортажну зйомку, не завадить хоча б коротко ознайомити фотографа зі сценарієм вечора.

Коли ж доречний жанр репортажної фотозйомки? В першу чергу, коли в заході задіяна велика кількість людей. Тобто приводом для замовлення репортажної фотосесії MartPhoto  може стати глобальне, масштабне свято, форум, концерт…

Отже репортажна фотозйомка стане в нагоді на весіллі, дні народження, дитячому святі, включаючи ранки у дитячих садках і святкові заходи в школах, університетах, а також корпоративні вечірки компаній…

Нерідко репортажну зйомку замовляють бізнес-тренери, щоб показати потенційним клієнтам, в яких умовах проходять їх тренінги і скільки народу вони збирають.

Не відмовляються від репортажної зйомки і артисти, щоб потім викласти на своїх сторінках у соцмережах і на сайті фотозвіти про минулий концерт.

Як бачите, репортажна фотосесія не просто так користується попитом. Адже вона може багато чого розповісти про тих, хто прагне успіху. Або просто нагадати вам про день, коли привітати вас прийшли друзі, рідні, колеги. Щоб, дивлячись на знімки репортажної фотосесії, ви ще раз відчули радість і згадали ті приємні емоції.

Спогади безцінні. Тому подарунковий сертифікат на репортажну фотосесію може стати прекрасним презентом, який порадує оригінальністю і практичністю.

Радуйте і радійте!

...детальнішесховати