Студійна весільна фотосесія

  • до 4 осіб
  • до 1 години
  • Кількість фото: 100
  • Фото в ретуші: 10
  • будь-який ЗАЛ

Весільна фотосесія в студії приваблює камерністю і деякої інтимністю. Втім, в студії із легкістю можна зробити навіть безмежно атмосферні фотографії. Як би там не було, у студійній весільній фотосесії в Києві чимало переваг. Інтернет-магазин фотосесій MartРhoto пропонує красиву і комфортну студію. У зазначену вартість входить оренда будь-якого залу  із каталогу «Інтер’єри», включаючи базову фотостудію в центрі Києва на Печерську із використанням обладнання, робота професійного фотографа MartPhoto, усі знімки (100-150 фото у цифровому форматі, 10 з них або більше – на ваш вибір – ми відретушуємо і проведемо якісну корекцію). Також у вартість входить подарунковий сертифікат і його доставка по Києву. Весільна фотосесія у студії триває до 2-х годин за участю до 4-х осіб.

Подробнее
Додаткові послуги
Замовити фотосесію
Вартість фотосесії 2500 грн

Мабуть, серед головних переваг весільної фотосесії у студії можна назвати комфорт. У студії MartPhoto до послуг клієнтів гримерка, душ, туалет, м’який диван, кава і чай.

І, звичайно, варто відзначити, що ваше перебування у фотостудії для весілля в Києві буде дуже приємним, адже тут панує прекрасна атмосфера. Не буде ніякої суєти у пошуках ефектних локацій або неприємного очікування закінчення дощу. Фотограф відмінно орієнтується у своїй студії і точно знає, де і як поставити молодят.

Ну і звісно, героям весільної фотосесії в студії Києва не доведеться хвилюватися щодо освітлення – в студії MartPhoto з цим точно не виникне жодних проблем.

Також хочеться звернути увагу на гнучкий графік роботи MartPhoto. Він продуманий таким чином, щоб призначити вашу фотосесію у максимально зручний для вас час. Можливо, ви не знали, але зйомку весільної фотосесії можна влаштувати не тільки в день весілля.

Між іншим саме така позиція дозволить забезпечити ідеальні знімки, на яких наречений і наречена будуть просто щасливими і не думатимуть про решту весільних клопотів.

Усі завжди говорять про те, що для вдалої фотосесії достатньо взяти з собою гарний настрій. Так і є. Але можна дещо додати. Так, напередодні фотосесії спробуйте позувати удвох перед дзеркалом, обираючи найбільш вдалі для вас обох ракурси. Не забудьте «відрепетирувати» посмішку, поцілунок, обійми і погляди … Можете подивитися студійні весільні фотосесії MartPhoto – вам напевно сподобається кілька ідей.

До речі, надихнутися на оригінальну весільну фотосесію допоможуть статті блогу MartPhoto, присвячені цій темі. Там ви знайдете підказку про те, як краще зняти фотосет «Ранок нареченої» і зробити її портрет. Щоб ваша весільна фотосесія минула вдало, напередодні влаштуйте собі і коханій людині повний релакс. Як мінімум – добре виспіться.

А якщо збираєтеся на весілля у якості гостя і думаєте, що подарувати, MartPhoto пропонує подарунковий сертифікат на весільну фотосесію в студії. Подумайте тільки, наскільки доречним буде ваш подарунок, який суттєво допоможе молодятам у ході підготовки до весілля.

Кожна фотосесія MartPhoto – це якісна робота, виконана красиво з приємним співвідношенням ціни і якості.

Кохайте і будьте коханими!

...детальнішесховати