Весільна фотосесія

  • необмежено
  • 3 - 10 годин

Це день, до якого пара готується по-особливому, із радісним передчуттям чогось дуже важливого, відповідального… І так хочеться, щоб потім, дивлячись на свої весільні фото, можна було ще раз пережити ті неповторні емоції, відчути радісне хвилювання і неймовірне щастя. Інтернет-магазин фотосесій MartPhoto виконає бажання молодят, які мріють про неймовірно атмосферну і мальовничу весільну фотосесію у Києві.

Подробнее
Додаткові послуги
Замовити фотосесію
Вартість фотосесії 4500 грн

А якщо ви готуєтеся до свята у статусі гостя і думаєте про подарунок для молодят, інтернет-магазин фотосесій MartPhoto пропонує подарунковий сертифікат. Він може стати гарним подарунком – наречений і наречена напевно зрадіють такому. У зазначену вартість входить оренда базової фотостудії в центрі Києва на Печерську (Зал CLASSIC, Зал FAMILY, Зал  CHESTER), використання обладнання, робота професійного фотографа MartPhoto, усі вихідні фото, ретуш та кольорокорекція відібраних вами фотографій. Крім цього, у вартість включено власне подарунковий сертифікат і його доставку по Києву.

Коли мова йде про виїзну весільну фотосесію, брати участь у ній може необмежена кількість людей (але пам’ятайте, що небажано занадто велика кількість на одному фото, тому «формуйте кілька складів»). Час зйомки – від 3-х до 10-ти годин.

За невелику додаткову плату можна замовити будь-який зал або локацію з нашого каталогу «Інтер’єри». Для цього за допомогою кнопки «Замовити фотосесію» оберіть зал, що вам сподобався. Таким же чином в розділі «Додаткові послуги» можна оформити замовлення на макіяж, зачіску, а також вказати тип весільної фотосесії: L, XL, XXL, FULL.

Щоб ваша підготовка до весільної фотосесії була максимально комфортною і не обтяжливою, заходьте у блог MartPhoto, де є чимало статей про те, на що варто звернути увагу в ході підготовки. А також надихнутись цікавими ідеями незвичайних місць для весільної фотосесії.

До речі, хибною є думка, що найбільш ефектними виходять весільні фото, зроблені у теплу пору року і за відсутності дощу. Почитавши статті блогу MartPhoto, присвячені весільній фотосесії, ви дізнаєтеся чимало цікавого і переглянете своє ставлення щодо раптового дощу або свята взимку. А ще у вас обов’язково зміниться думка про те, яким повинен бути весільний транспорт. Якщо, звичайно, ви прагнте отримати неординарні кадри – такі, яких не було у жодної пари))).

Планувати виїзну весільну фотосесію потрібно в тісному контакті із самим фотографом. Він повинен не просто знати адресу місця, де це буде відбуватися. Напередодні події фотограф побуває там, щоб оцінити освітлення і зрозуміти, що потрібно привезти з собою. Також добре, якщо молодята розкажуть фотографу, що саме буде відбуватися на весіллі, розкажуть коротко про себе і свою історію кохання, а також разом запланують, де, як і з ким будуть фотографуватися.

Детальний план весільної фотосесії – запорука успіху. Звичайно, під час зйомки можна дозволити собі невелику імпровізацію – під чуйним керівництвом фотографа. Але краще, коли ця імпровізація підготовлена. Якщо у вас є власне бачення того чи іншого кадру, розкажіть про це фотографу MartPhoto. А ще краще – покажіть фотоприклад.

Кожна фотосесія MartPhoto – це якісна робота, виконана красиво і з приємним співвідношенням ціни і якості. Ви можете подарувати весільну фотосесію будь-якого типу тим, хто збирається побратися, просто замовивши у нас подарунковий сертифікат.

Кохайте і будьте щасливі!

...детальнішесховати