Повернутися назад
Пози для фотосесії: куди подіти руки, ноги та інше?

Пози для фотосесії: куди подіти руки, ноги та інше?

Ви напевно бачили кіношедевр «За двома зайцями» і пам’ятаєте, як Проня не могла вирішити, в якій же позі прийняти Голохвостого. Схожі почуття і сумніви відчуває практично кожен напередодні фотосесії.

Іноді, звичайно, почитавши корисні статті нашого блогу, дехто за ніч до фотосесії все-таки стає перед дзеркалом і намагається знайти вдалі ракурси для себе і «відрепетирувати» посмішку. На жаль, таке «тренування» навряд чи повністю позбавить від сумнівів, нерішучості, скутості й інших нехороших і непотрібних фотооб’єктиву штук.

Щоб вселити в вас впевненість і ще раз підкреслити нашу турботу про вас, фотограф MartPhoto Юлія Литвинова підготувала кілька рекомендацій, які допоможуть правильно вибрати пози для фотосесії.

Позы для фотосессии: куда деть руки и ноги?

Покажи, що хочеш!

Дуже часто, стаючи перед фотооб’єктивом, люди не знають, куди подіти руки, як поставити ноги, чи нахиляти голову, стояти рівно або злегка нахилитися… Пози на фотосесію можуть бути різними, але всі вони повинні бути природними! Так що для початку розслабтеся…

Можна зробити позу «руки в боки» або показати руками «літак», або схрестити їх на грудях, або поправити волосся, або прикласти до обличчя, або показати дику радість, піднявши їх вгору… Тут все залежить від тієї емоції, яку хочете передати, і від обраної теми фотосету.

Ноги приймуть правильне положення в залежності від того, як «поведуть» себе ваші руки. А щоб на фото все виглядало органічно і красиво, прислухайтеся до рекомендацій фотографа. Головне, зберегти природність!

Пози для фотосесії можуть бути не тільки статичними. Якщо ви на куражі вирішили пострибати – будь ласка. У вас ідеальний шпагат – покажіть! Вмієте стояти на голові – дійте! Володієте нижнім брейком – здорово! Динамічні фото завжди виходять цікавими й яскравими.

Позы для фотосессии: мимика и жесты

Покажи характер

Без чого не вийде класна фотосесія? Без міміки й емоцій! І ось тут виникає ще одна перешкода все з тієї ж причини скутості і розгубленості перед фотокамерою. Запам’ятайте: посміхатися – не означає кривлятися. І це правило стосується будь-якої емоції, яку ви хочете показати в кадрі. Будьте собою! Розслабтеся! Смійтеся – від душі! Мрійте – про світле! Сумуйте – про важливе! Думайте – про головне!

Проявляйте свої справжні, непідробні емоції… Якщо потрібно, розкажіть фотографу про щось, щоб знову пережити потрібні вам зараз емоції. Якщо з якоїсь причини вирішили, що посмішка вам не личить або недоречна в діловій фотосесії, то ви ризикуєте… Чим? Залишитися незадоволеним своєю роботою в кадрі!

По-перше, посмішка личить всім. По-друге, вона доречна практично завжди. Повірте, краще зробити багато кадрів з різною посмішкою, чим стільки ж з одним і тим же виразом обличчя. Не соромтеся приміряти на себе різні образи, експериментувати і відкривати для себе нового себе!

Позы для фотосессии: естественность

Цікаві деталі

MartPhoto має у своєму розпорядженні багатий вибір реквізиту. Але іноді найцікавіші фото виходять завдяки вашим особистим речам. Дівчата, а що у вашій сумочці? Чи не хочете сфотографуватися з улюбленим клатчем, помадою або тушшю для вій? У нас є кілька цікавих ідей – ставайте в кадр! Чоловіки, вас теж знайдеться чим здивувати. Візьміть з собою на фотосесію улюблені запонки, краватку або ще що-небудь.

Ну що, зібралися з думками? Відчули настрій? Спіймали емоцію? Біжіть в кадр! А наш фотограф відкоригує градус… повороту і настрою!